Oferta pracy

Dyrektor Oddziału

Compensa Życie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży ubezpieczeń na życie na podległym terenie

  • Zarządzanie podległymi managerami sprzedaży oraz strukturą podległych Agentów

  • Realizacja planu sprzedaży we wszystkich liniach produktowych

  • Rozwój podległego zespołu

  • Monitoring działań konkurencji i rekomendacje nowych działań

Nasze wymagania

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w obszarze sprzedaży ubezpieczeń – warunek konieczny

  • Doświadczenie we współpracy z siecią agencyjną

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Umiejętność budowy i rozwoju struktur sprzedaży

  • Samodzielność w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie stałe i część premiowa

  • Duża samodzielność w działaniu

  • Narzędzia wspierające realizację założonych celów

  • Zwrot kosztów z tytułu eksploatacji samochodu (tzw. kilometrówka)

  • Interesująca pełna wyzwań praca w renomowanej, międzynarodowej firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa Życie to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy