Dyrektor Odziału

  • Białystok, podlaskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-11-24
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2017-12-24)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Białystok
Region: podlaskie

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym, planowanie, organizowanie i kontrola jego pracy,
  • Etyczne postępowanie w codziennej pracy,
  • Rekrutacja kandydatów na Doradców Klienta Biznesowego,
  • Realizacja planów sprzedażowych własnych i zespołu,
  • Szkolenie zespołu sprzedażowego,
  • Stawianie celów i monitorowanie ich realizacji,
  • Kształtowanie wizerunku Firmy jako renomowanej instytucji consultingowej.

Od idealnego kandydata oczekuje:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży finansowej dla klienta MSP,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi,
  • Gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
  • Idealny kandydat powinien posiadać następujące cechy: zdolności analityczne, dokładność,
  • Terminowość, wytrwałość, silna determinacja i zaangażowanie w dążeniu do celów, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra organizacja czasu i pracy, zdolność szybkiego uczenia się, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Wiedza z zakresu bankowych i/lub unijnych produktów kredytowych oferowanych podmiotom MSP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń w intensywnie rozwijającej się firmie, składające się z części stałej oraz prowizji sprzedażowej,
  • Unikalne doświadczenie pracy w stabilnej i rozwijającej się firmie ceniącej swoich pracowników,
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym Oddziale Firmy,
  • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w środowisku biznesowym,
  • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
  • Profesjonalny dostęp do systemu E-learning, wsparcie marketingowe oraz merytoryczne,
  • Dla najlepszych – atrakcyjne programy motywacyjne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się