Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Odziału

  • Poznań, wielkopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie zespołem sprzedażowym, planowanie, organizowanie i kontrola jego pracy,
    • Etyczne postępowanie w codziennej pracy,
    • Rekrutacja kandydatów na Doradców Klienta Biznesowego,
    • Realizacja planów sprzedażowych własnych i zespołu,
    • Szkolenie zespołu sprzedażowego,
    • Stawianie celów i monitorowanie ich realizacji,
    • Kształtowanie wizerunku Firmy jako renomowanej instytucji consultingowej.

    Od idealnego kandydata oczekuje:

    • Doświadczenie w sprzedaży w branży finansowej dla klienta MSP,
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi,
    • Gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
    • Idealny kandydat powinien posiadać następujące cechy: zdolności analityczne, dokładność,
    • Terminowość, wytrwałość, silna determinacja i zaangażowanie w dążeniu do celów, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra organizacja czasu i pracy, zdolność szybkiego uczenia się, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Wykształcenie co najmniej średnie,
    • Wiedza z zakresu bankowych i/lub unijnych produktów kredytowych oferowanych podmiotom MSP będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń w intensywnie rozwijającej się firmie, składające się z części stałej oraz prowizji sprzedażowej,
    • Unikalne doświadczenie pracy w stabilnej i rozwijającej się firmie ceniącej swoich pracowników,
    • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym Oddziale Firmy,
    • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w środowisku biznesowym,
    • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
    • Profesjonalny dostęp do systemu E-learning, wsparcie marketingowe oraz merytoryczne,
    • Dla najlepszych – atrakcyjne programy motywacyjne.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej