Oferta pracy

Dyrektor Okręgu

Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp. K.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój struktury sprzedaży;

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem (m.in. poprzez delegowanie, motywowanie rozliczanie);

  • realizowanie przyjętych planów sprzedażowych w podległym okręgu;

  • monitorowanie i raportowanie wyników;

  • prowadzenie szkoleń dla przedstawicieli handlowych;

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, preferowane usługi lub sprzedaż;

  • bardzo dobrą znajomość pakietu Microsoft (Excel,Word, PowerPoint, Outlook);

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • doskonałe umiejętności interpersonalne;

  • bardzo dobrą organizację własnej pracy;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wdrożenie do przyszłych zadań

  • Przyjazna atmosfera wraz z integracją, również w świecie online :)

  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe

  • Lekcje języka angielskiego

  • Narzędzia do pracy

  • Dofinansowanie do sportu i kultury

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

Jesteśmy spółką sprzedażową działającą w Grupie Vorwerk – dużej, międzynarodowej firmie zajmującej się sprzedażą innowacyjnych produktów o wysokiej jakości, m.in. urządzeń Thermomix®, odkurzaczy Kobold czy kosmetyków Jafra, w ponad 70 krajach.

Działalność firmy Vorwerk wiąże się z bogatą, 130 letnią historią. Vorwerk Polska działa od 1994 roku, odnosząc przez ostatnie 25 lat kolejne sukcesy. Flagowym produktem Vorwerk Polska jest urządzenie Thermomix®, które ułatwia przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków.

Przewiń do profilu firmy