Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Operacyjno - Handlowy

  • Gruszczyn (pow. poznański), Poznań, Swarzędz, wielkopolskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-04-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UTAL jest największym w Polsce oraz jednym z największych na świecie producentem tablic rejestracyjnych, maszyn do ich wytwarzania i technologii. Swoje wyroby eksportuje do ponad 50 krajów na całym świecie. Utal oferuje również kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów rejestracji i identyfikacji pojazdów oraz systemów informacji miejskiej.

    W zawiązku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gruszczyn k. Swarzędza, Wielkopolska

    Główne zadania:

    • zarządzanie i koordynacja działalności innowacyjnego przedsiębiorstwa produkcyjnego zatrudniającego 150 osób,
    • wyznaczanie celów, egzekwowanie wyników,
    • podejmowanie decyzji operacyjnych i inwestycyjnych,
    • strategiczne zarządzanie kapitałem ludzkim,
    • prowadzenie spotkań i negocjacji z kluczowymi partnerami biznesowymi firmy,
    • współpraca z Zarządem,

    Wymagania:

    • wizjonerskie podejście do biznesu i zdolności przywódcze,
    • wykształcenie ekonomiczne lub techniczne (studia MBA będą dodatkowym atutem),
    • doświadczenie w negocjacjach biznesowych,
    • co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku managerskim w firmie zatrudniającej kilkadziesiąt osób,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość dodatkowego języka) np. niemieckiego, rosyjskiego,
    • gotowość do podróży służbowych zagranicznych,

    Oferujemy:

    • współudział w kreowaniu rozwoju firmy o dużym znaczeniu rynkowym, będącej jednym ze światowych liderów w swojej branży,
    • ciekawą pracę managerską w ścisłym kierownictwie firmy o stabilnej i ugruntowanej rynkowo pozycji i zasięgu międzynarodowym, dającą możliwości samorealizacji,
    • współpraca z dobrym zespołem fachowców,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyniku finansowego firmy) + benefity pozapłacowe,
    • po wdrożeniu możliwość awansu do Zarządu.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres:

    UTAL sp. z o.o., Poznań-Gruszczyn,
    ul. Katarzyńska 9, 62-006 Kobylnica

    tel.: (061) 817 37 02, e-mail: personel@utal.pl   www.utal.pl