Oferta pracy

Dyrektor Operacyjno-Techniczny, Budownictwo Energetyczne

Goldman Recruitment

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
  • rekrutacja zdalna
Dla naszego klienta, miedzynarodowej firmy specjalizujacej się w generalnym wykonawstwie w budownictwie energetycznym, poszukujemy Dyrektora Operacyjno-Technicznego.
Dyrektor Operacyjno-Techniczny, Budownictwo EnergetyczneNumer ref.: 192598/7309

Opis stanowiska:

  • nadzór nad realizacją projektów wykonawczych z zakresu budownictwa energetycznego i przemysłowego w Polsce i innych krajach Europejskich,
  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem, zarządzanie projektami, back office,
  • odpowiedzialność za P&L oraz rentowność realizowanych projektów,
  •  współpraca z zewnętrznymi firmami i instytucjami w uzyskaniu wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych i zezwoleń,
  • odpowiedzialność za tworzenie budżetów i harmonogramów niezbędnych do prawidłowego przebiegu inwestycji,
  • selekcja i nadzór nad pracami generalnego wykonawcy i/lub podwykonawców,
  • przeprowadzanie przetargów, opiniowanie i komentowanie umów.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: Senior Project Managera lub Dyrektora Zarządzającego w branży budowlanej,
  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunki budowlane,
  • bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, menedżerskie oraz zarządzania projektem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do podróży służbowych do 30%.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość realizacji ciekawych i dużych projektów.

Ogłoszenie archiwalne