Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

Metalkas S.A.

  • Deszczowa 63, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Deszczowa 63

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie trzema zakładami produkcyjnymi na terenie Bydgoszczy,

  • Odpowiedzialność za realizację planów krótkookresowych oraz strategii w zarządzanych zakładach,

  • Monitoring, analiza i raportowanie planu produkcji i kondycji finansowej,

  • Współpraca z Zarządem przy tworzeniu strategii działania Spółki,

  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających wydajność i efektywność procesów operacyjnych i logistycznych,

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności oraz stopnia realizacji celów podległych zespołów,

  • Dbanie o wysoką jakość i standaryzację produkcji,

  • Planowanie wykorzystania zasobów ludzkich, dobór personelu,

  • Dbałość o właściwą realizację budżetu podległych jednostek,

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy na zarządzanym obszarze,

  • Uczestnictwo w negocjacjach z dostawcami/podwykonawcami,

  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi dostawcami,

  • Kreowanie i rozwijanie istniejącego portfela produktowego,

  • Optymalizacja procesów biznesowych i kosztów operacyjnych spółki,

  • Reprezentowanie interesów spółki wobec organów zewnętrznych,

  • Współpraca w ramach powierzonych zadań z Zarządem, Dyrektorem Finansowym i Handlowym.

  • Regularne sporządzanie analiz i sprawozdań dla Zarządu.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Dyrektora Operacyjnego,

  • Udokumentowanych sukcesów w rozwoju zarządzanej spółki,

  • Doświadczenia w zarządzaniu i kierowaniu zespołami pracowników,

  • Wysoko rozwiniętych kompetencji menadżerskich,

  • Umiejętności analizy finansów przedsiębiorstwa,

  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,

  • Umiejętności strategicznego myślenia.

To oferujemy

  • Udział w budowaniu wartości renomowanej firmy z polskim kapitałem,

  • Aktywny wpływ na wytyczanie kierunku rozwoju firmy,

  • Samodzielność w realizacji obowiązków,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Udział w strategicznych projektach biznesowych,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych celów.

Metalkas S.A. to intensywnie rozwijająca się spółka z kapitałem polskim, z 60 – letnią tradycją, o uznanej i ugruntowanej pozycji na rynku.

Przewiń do profilu firmy