Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny - Chief Operating Officer

Yokaba sp. z o.o. w organizacjiO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w tworzeniu strategii rozwoju biznesowego firmy oraz nadzór nad jej realizacją w obszarze finansów, IT, logistyki/łańcucha dostaw i administracji

  • Zapewnienie struktury operacyjnej i zasobów adekwatnych do realizacji celów strategicznych firmy

  • Kompleksowe zarządzanie operacyjną działalnością firmy w powierzonych obszarach

  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie spójnych i skutecznych procesów niezbędnych do realizacji celów firmy oraz narzędzi je wspierających (w szczególności dotyczących obszarów: finansowego, IT oraz związanego z logistyką/łańcuchem dostaw i administracji)

  • Identyfikowanie i zapewnienie potrzebnych w firmie kompetencji do realizacji celów w podległym obszarze

  • Analiza finansowa podejmowanych przez firmę przedsięwzięć/projektów

  • Budżetowanie, planowanie oraz kontroling kosztów

  • Zarządzanie aspektami związanymi z płynnością finansową spółki

  • Monitorowanie realizacji celów w określonym czasie (w tym finansowych i strategicznych)

  • Rozwijanie i promowanie kultury organizacyjnej nastawionej trwałe relacje wewnątrz i na zewnątrz organizacji oraz efektywność ekologiczną

  • Dbanie o skuteczną komunikację oraz efektywną współpracę w firmie

  • Współpraca z kadrą menedżerską w planowaniu realizacji delegowanych celów, budowaniu zespołów oraz w podejmowaniu kluczowych decyzji (w tym kreowanie standardów zarządzania podległymi zespołami)

  • Nadzorowanie strategicznych projektów firmy w ramach powierzonych obszarów (finanse, IT, logistyka/łańcuch dostaw, administracja)

Nasze wymagania

  • Około 10 letniego doświadczenia w zarządzaniu funkcjami biznesowymi, w szczególności finansami, IT, logistyką/łańcuchem dostaw oraz administracją

  • Umiejętność przekładania planów strategicznych firmy na zdefiniowane plany operacyjne w powierzonych obszarach działalności firmy

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności w zakresie budżetowania, kontroli kosztów, zarządzania płynnością finansową firmy

  • Biegłej znajomości analizy danych, mierników wydajności oraz wskaźników finansowych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (praca w zespole, efektywna komunikacja, cierpliwość, nastawienie na osiąganie celów, dyplomacja)

  • Wybitne zdolności organizacyjne i przywódcze (w tym związane z coachingowym stylem zarządzania oraz znajomością zasad mentoringu)

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności zarządzania projektami, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w planowaniu procesów dotyczących ciągłości działania firmy (łańcuch dostaw/logistyka) w branży związanej ze sprzedażą produktów (znajomość sektora kosmetyków będzie atutem)

  • Znajomość najnowszych i efektywnych procesów w obszarze IT, znajomość aplikacji, narzędzi i rozwiązań wspierających bieżąca działalność firmy

  • Umiejętność pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie i środowisku biznesowym

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży kosmetyków profesjonalnych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę oraz wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kompetencji

  • Udział w bardzo ciekawym projekcie budowy nowej marki na rynku polskim

  • Przyjazny zespół, super Szefową oraz dobrą atmosferę do rozwoju, w której ceni się takie wartości jak współpraca, zaufanie i odpowiedzialność

Yokaba sp. z o.o. w organizacji

W związku z dynamicznym rozwojem marki YOKABA poszukujemy ambitnych i utalentowanych w swojej dziedzinie Kandydatek i Kandydatów, którzy są gotowi na udział w budowaniu nowej marki na rynku produktów beauty.

Przewiń do profilu firmy