Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

TECHNICA GROUP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

  • Cieszyn, Miłosna 2

  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Dyrektor/Prezes

Powstaliśmy i działamy z myślą o rynku HoReCa. Firma Technica to spełnienie naszych ambicji – stworzenia zespołu zaangażowanych ludzi oraz wprowadzania na rynek nowych technologii.

Obecnie zatrudniamy 40 osób, firma ma własną siedzibę oraz własny serwis - zarówno stacjonarny, jak i mobilny. Bierzemy udział w przetargach publicznych, posiadamy własny showroom, reprezentuje nas grupa przedstawicieli handlowych. Nasz sklep internetowy to aktualnie największa baza produktów wraz z ich specyfikacją i zdjęciami. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi producentami, dajemy największy wybór wysokiej jakości urządzeń, niezbędnych w każdej profesjonalnej kuchni.

Opis stanowiska:

  • kompleksowe zarządzanie i organizacja pracy podległych działów,
  • współtworzenie i realizacja krótko oraz długoterminowej strategii rozwoju organizacji,
  • usprawnianie procesów operacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem działań optymalizujących koszty,
  • planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych w podległych obszarach w oparciu o wskaźniki efektywnościowe,
  • zarządzanie budżetem oraz realizacja celów biznesowych organizacji,
  • analiza rozwoju rynku, trendów rynkowych oraz ich potencjału,
  • inicjowanie i podejmowanie działań mających na celu wzmocnienie pozycji firmy na rynku.

Wymagania:

  • wysokie zdolności organizacyjne,
  • doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu operacyjnym przedsiębiorstwa,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz działania pod presją czasu w dynamicznym, zmieniającym się środowisku pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne podejście do rozwiązywania problemów,
  • kreatywność, umiejętność inicjowania zmian, silna motywacja do pracy, determinacja, oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • wysoka motywacja i nastawienie na cel i wysoką jakość świadczonych usług.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy