Dyrektor Operacyjny

  • Ochaby Małe (pow. cieszyński), Cieszyn, śląskie
  • Miłosna 2 pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 02.09.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 02.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TECHNICA GROUP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

    Powstaliśmy i działamy z myślą o rynku HoReCa. Firma Technica to spełnienie naszych ambicji – stworzenia zespołu zaangażowanych ludzi oraz wprowadzania na rynek nowych technologii.

    Obecnie zatrudniamy 40 osób, firma ma własną siedzibę oraz własny serwis - zarówno stacjonarny, jak i mobilny. Bierzemy udział w przetargach publicznych, posiadamy własny showroom, reprezentuje nas grupa przedstawicieli handlowych. Nasz sklep internetowy to aktualnie największa baza produktów wraz z ich specyfikacją i zdjęciami. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi producentami, dajemy największy wybór wysokiej jakości urządzeń, niezbędnych w każdej profesjonalnej kuchni.

    Miejsce pracy: Cieszyn (okolice), Ochaby Małe (pow. cieszyński)

    Opis stanowiska:

    • kompleksowe zarządzanie i organizacja pracy podległych działów,
    • współtworzenie i realizacja krótko oraz długoterminowej strategii rozwoju organizacji,
    • usprawnianie procesów operacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem działań optymalizujących koszty,
    • planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych w podległych obszarach w oparciu o wskaźniki efektywnościowe,
    • zarządzanie budżetem oraz realizacja celów biznesowych organizacji,
    • analiza rozwoju rynku, trendów rynkowych oraz ich potencjału,
    • inicjowanie i podejmowanie działań mających na celu wzmocnienie pozycji firmy na rynku.

    Wymagania:

    • wysokie zdolności organizacyjne,
    • doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu operacyjnym przedsiębiorstwa,
    • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz działania pod presją czasu w dynamicznym, zmieniającym się środowisku pracy,
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne podejście do rozwiązywania problemów,
    • kreatywność, umiejętność inicjowania zmian, silna motywacja do pracy, determinacja, oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
    • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • wysoka motywacja i nastawienie na cel i wysoką jakość świadczonych usług.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).