Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny / COO / automotive

Arche Consulting Sp z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest firma będąca dostawcą dla sektora automotive.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie całym obszarem operacyjnym ze szczególnym uwzględnieniem poprawy rentowności projektów oraz optymalizacji procesów produkcyjnych,

  • Definiowanie i nadzór nad realizacją strategii i celów zakładu ze szczególnym uwzględnienie ciągłego doskonalenia procesu produkcyjnego oraz spełniania oczekiwań klientów,

  • Poprawa zyskowności zakładu poprzez optymalizacje procesów za pomocą narzędzi Lean Manufacturing,

  • Identyfikowanie „wąskich gardeł” w produkcji, utrzymywanie równowagi w zakresie obciążenia pracą na poszczególnych stanowiskach, doskonalenie przepływu materiałów i produktów w celu osiągnięcia wysokiej wydajności pracy,

  • Rozwój organizacji, budowa kreatywnego i odpowiedzialnego zespołu oraz kultury organizacyjnej wpierającej rozwój i zaangażowanie wśród załogi,

  • Współudział w kreowaniu oraz realizacji strategii krótko i długo terminowej rozwoju zakładu,

  • Zarządzanie procesem wdrażania nowych produktów i technologii,

  • Współtworzenie budżetów, polityki cenowej oraz strategii sprzedażowej,

  • Nadzorowanie poziomu realizacji zdefiniowanych celów,

Wymagania pracodawcy

  • Poparte sukcesami minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku menadżerskim z zakładzie produkcyjnym w części operacyjnej,

  • Wiedza z obszaru zagadnień i procesów produkcyjnych w branży automotive,

  • Doświadczenie w zakresie budowania i wdrażania strategii rozwojowych przedsiębiorstwa,

  • Wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw, optymalizacji procesów i kosztów prowadzonej działalności,

  • Umiejętność przekładania celów strategicznych na obszar operacyjny,

  • Nastawienie na osiąganie celów oraz jakość,

  • Doświadczenie w budowaniu i skutecznym zarządzaniu zespołem,

  • Samodzielność w działu oraz umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Przywództwo, wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Wykształcenie wyższe techniczne, studia MBA będą dodatkowym atutem