Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor operacyjny / COO

Lethe Jakub ChmielniakO firmie

18 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • rozwój firmy i zarządzanie startupem Fanadise

  • organizacja zarządzaniem projektów i tworzenie procesów w firmie

  • wprowadzenie usługi na rynki międzynarodowe

  • budowa modelu biznesowego firmy, metod rozliczeń i dążenie do rentowności biznesu

  • planowanie, wyznaczanie i osiąganie KPI i milestone'ów

  • budowa działów we współpracy z rekruterem i bieżące uzupełnianie stanowisk

  • tworzenie efektywnych modeli pracy zdalnej

  • analiza konwersji, trafficu, sprzedaży, churnu, bounce'u, ROI i innych współczynników biznesowych

  • zawiązywanie partnerstw z influencerami, agencjami i korporacjami

  • ciągłe doskonalenie i ciągła ewaluacja pracy własnej i zespołu

  • szybkie podejmowanie właściwych decyzji

Nasze wymagania

  • wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu agencji marketingowej/firmy marketingowej/ecommercu/startupu technologicznego jako dyrektor/COO/CEO

  • skuteczność w realizacji powierzonych zadań bez względu na zmieniające się okoliczności biznesowe

  • umiejętność podejmowania właściwych decyzji pod presją czasu, okoliczności i otoczenia

  • głęboka znajomość świata mediów, internetu, influencerów i reklamy digitalowej

  • umiejętność planowania i realizacji założonego budżetu, znajomość narzędzi (metryk)

  • nastawienie na efektywne i konsekwentne osiąganie celów - determinacja biznesowa

  • płynna znajomość j. angielskiego (poziom min. C1)

To oferujemy

  • 18000-25000 pln netto na B2B

  • alokację w puli tokenów przeznaczonych na sprzedaż po cenie pre-sale

  • pracę w jednym z najbardziej nowatorskich polskich projektów technologicznych

  • autonomię decyzyjną

  • wpływ na kształt procesów i na kształt zespołu firmy

  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji oraz grupy kapitałowej, a także współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata

  • dowolny wybrany przez Ciebie sprzęt

  • standardowe benefity pozapłacowe

  • ewentualna możliwość pracy zdalnej

Lethe Jakub Chmielniak

Fanadise to projekt technologiczny, którego celem jest zrewolucjonizowanie istniejącego status quo w sektorze mediów społecznościowych poprzez wprowadzenie na rynek nowej platformy socialmediowej łączącej w sobie świat influencerów, contentu i kryptowalut, przede wszsytkim dzięki nowatorskiemu zastosowaniu tzw. NFT, czyli non-fungible tokens. Wychodzimy z założenia, że obecne social media odtwarzają przestarzały już model bazujący na dystrybucji przestrzeni reklamowej pomiędzy treściami zamieszczanymi za darmo przez twórców internetowych na platformach agregujących ludzi poszukujących informacji i rozrywki. Korzystając z najnowocześniejszych technologii blockchainowych udało nam się z powodzeniem zwodować nowy produkt, stworzyć wokół niego międzynarodowe community, stworzyć token i w alternatywnym modelu pozyskiwania kapitału zapewnić sobie finansowanie dalszego rozwoju. Kolejnym krokiem jest rozbudowa zespołu, pozyskanie globalnych twórców, rozwój technologii i pewnie stawianie kroków w fizyczno-digitalowym multiversie. W tym celu poszukujemy COO/dyrektora operacyjnego, który korzystając z dotychczasowych doświadczeń chciałby przeżyć zawodową przygodę życia i wspólnie z nami zrewolucjonizować internet. Założycielami Fanadise są Bartek Sibiga, Jakub Chmielniak i Stuart Kluz-Burton.

Przewiń do profilu firmy