Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny (COO)

TAR HEEL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i koordynacja działalnością operacyjną przedsiębiorstwa, przygotowania produkcji prowadzoną przez Spółkę,

  • bezpośredni nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działów operacyjnych i produkcyjną Spółki

  • bezpośredni nadzór nad terminową realizacją zamówień,

  • opracowanie planów oraz harmonogramów Spółki związanych z realizowanym planem produkcyjnym,

  • optymalizację procesów i kosztów działalności operacyjnej spółki,

  • zarządzanie procesami zakupowymi, w tym przede wszystkim zakupami surowców, komponentów, materiałów i usług, niezbędnych do realizacji projektów pozyskanych przez Spółkę,

  • współpraca i rozwijanie relacji biznesowych z kontrahentami,

  • odpowiedzialność za realizację budżetu spółki oraz długoterminowych planów finansowych,

  • kierowanie inwestycjami Spółki związanymi z działalnością produkcyjną, nadzorowanie wykonawców inwestycji oraz ich dobór zgodnie z najlepszym interesem Spółki,

  • ścisła współpraca z Zarządem Spółki i Radą Nadzorczą z ramienia funduszu,

  • zarządzanie podległym zespołem

Nasze wymagania

  • co najmniej 7 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Dyrektora Operacyjnego i/lub podobnych w zarządzaniu operacją i/lub produkcją,

  • znajomość metod zarządzania procesami produkcyjnymi (Lean Manufacturing, Kaizen)

  • doświadczenie w optymalizacji kosztów produkcyjnych i procesów wewnętrznych w firmach produkcyjnych (SMED, OEE),

  • doświadczenie zawodowe w branży produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych,

  • doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku biznesowym najlepiej z branży produkcyjnej B2B,

  • doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołami pracowników,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjnej i interpersonalnej,

  • umiejętność strategicznego myślenia,

  • doświadczenie we współpracy z funduszem inwestycyjnym będzie mile widziane,

  • wykształcenie wyższe techniczne preferowane

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • studia podyplomowe z zakresu zarządzania/ekonomii i/lub MBA będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka niemieckiego i/lub francuskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i w koleżeńskiej atmosferze,

  • pracę w spółce o dużym potencjale rozwoju,

  • możliwość współpracy z prywatnym funduszem inwestycyjnym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy uzależniony od realizacji wspólnie ustalonej strategii rozwoju,

  • uczestnictwo w programie motywacyjnym Zarządu.

TAR HEEL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

TAR HEEL CAPITAL jest wiodącą polską firmą w branży private equity, który pomaga firmom osiągnąć pozycje liderów rynku, a inwestorom zapewnia ponadprzeciętne stopy zwrotu. Jesteśmy partnerem dla przedsiębiorców szukających kapitału, który przyśpieszy rozwój biznesu, dla właścicieli planujących sprzedaż swojej firmy, dla menadżerów chcących zostać wspólnikami w biznesie oraz dla kandydatów chcących rozwijać swoje kompetencje w dynamicznym zespole inwestycyjnym.

Nasza spółka portfelowa TMR Plastics jest jednym z wiodących producentów technicznych części z tworzywa sztucznego dla wszystkich gałęzi przemysłu. Firma ma swoją siedzibę w Bydgoszczy i dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym, oferuje klientom kompleksowe rozwiązania produktowe, w tym między innymi dobiera materiały termoplastyczne najlepiej spełniające potrzeby technologiczne klientów.

Do naszej nowej inwestycji w województwie pomorskim poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dyrektora Operacyjnego (COO)

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami