Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Operacyjny - Członek Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska prowadząca obecnie projekty mieszkaniowe o wartości powyżej 600 milionów złotych poszukuje kandydata na stanowisko :

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad bieżącymi projektami budownictwa mieszkaniowego
  • Nadzór nad wprowadzaniem nowych projektów
  • Nadzór nad działem sprzedaży i marketingu
  • Optymalizacja kosztów działalności operacyjnej
  • Negocjowanie umów i warunków współpracy z firmami zewnetrznymi
  • Kontrolowanie realizacji założonych celów i raportowanie postępów do Prezesa Zarządu
  • Motywowanie i rozwijanie pracowników

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane lub ekonomiczne
  • Wiedza z zakresu metodyki zarządzania dużymi projektami.
  • Min 6 lat doświadczenie w branży budowniczej lub doświadczenie w jednej z wiodących firm doradczych
  • Umiejętność zarządzania i kierowania zespołem pracowników,
  • Samodzielność, zaangażowanie, inicjatywa w działaniu,
  • Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,
  • Umiejętność przełożenia strategii na cele operacyjne i ich konsekwentna realizacja
  • Myslenie długoterminowe, nastawienie na budowanie rozwiązań systemowych, a nie tylko doraźnych
  • Umiejętność pracy w oparciu o cele i priorytety biznesowe

Oferujemy:

  • Pracę w rozpoznawalnej i dobrze postrzeganej dużej firmie deweloperskiej
  • Mozliwość uczestniczenia w dynamicznym rozwoju firmy i realizacja dużch przedsięwzięć deweloperskich
  • Możliwość uczestniczenia w jej dynamicznym rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Możliwość pracy w młodym zespole w gronie nietuzinkowych osób w bardzo dobrej atmosferze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego poprzez przycisk aplikowania na dole ogłoszenia.
Wszystkie odpowiedzi traktowane będą, jako poufne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się