Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

Citronex I Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Citronex to dynamicznie rozwijająca się struktura podmiotów biznesowych odnosząca spektakularne sukcesy na wielu polach takich jak:  dojrzewanie i magazynowanie bananów, produkcja i dystrybucja wyjątkowych pomidorów malinowych Tomimaru Muchoo, prowadzenie stacji paliw klasy premium, obrót walutami, hotelarstwo i gastronomia, transport krajowy i międzynarodowy, serwis floty samochodów ciężarowych: serwis opon, serwis mechaniczny i myjnie TIR.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz  planowanym otwarciem nowej jednostki w Budapeszcie poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

DYREKTOR OPERACYJNY (BUDAPESZT/BUKARESZT)

Miejsce pracy: docelowo Budapeszt – Węgry, wdrożenie Zgorzelec, bądź Bukareszt – Rumunia, (do uzgodnienia)

CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC DO NAS:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowie B2B/umowa o pracę
  • Odpowiedzialne i decyzyjne stanowisko z jasno określonymi celami
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Samochód służbowy po okresie próbnym

KLUCZOWE ZADANIA NA TWOIM STANOWISKU:

  • Czynna współpraca ze wszystkimi działami firmy, aktywne budowanie zespołu oraz kompleksowy nadzór i zarządzanie ludźmi i procesami
  • Wspieranie zarządu w kreowaniu planów rozwoju i samodzielna realizacja zadań
  • Wyznaczanie celów dla poszczególnych pionów i kontrola ich realizacji
  • Kontakty z klientami, współpracownikami i pracownikami firmy
  • Budowanie wartościowych relacji biznesowych

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Wyższe wykształcenie (najlepiej związane z ekonomią, zarządzaniem)
  • Osoba nastawiona na cele i wyniki
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze
  • Zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja i dyscyplina wewnętrzna
  • Umiejętność zarządzania ludźmi, asertywność
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, gotowość do zamieszkania na terytorium Węgier
  • Język angielski + mile widziany węgierski
  • System premiowy
  • Kariera międzynarodowa
  • Rabaty dla pracowników
  • Ścieżka kariery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Opieka medyczna
  • Klasy patronackie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku:

Administracja

Ogłoszenie archiwalne