Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny ds. Logistyki

Biuro DoradczeO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Naszym klientem jest polska firma, która od ponad 15 lat nieustannie rozwija swoją działalność, poprzez sprzedaż własnych rozwiązań zarówno w Polsce, jak i w krajach europejskich. Oferuje swoim klientom niezawodne i nowoczesne rozwiązania, ułatwiające codzienne funkcjonowanie.

DYREKTOR OPERACYJNY DS. LOGISTYKINumer ref.: Nr.ref: DOL 4/05/21

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • kompleksowe zarządzanie centrum logistycznym firmy
  • organizacja i koordynowanie pracy magazynu wielkopowierzchniowego (15 tys ),
  • koordynowanie pracy podległych działów (dostawy, wysyłki, reklamacji i serwisu posprzedażowego)
  • rozwój i nieustanna optymalizacja procesów na poziomie kosztowym i efektywnościowym
  • współpraca z największymi przewoźnikami
  • efektywne zarządzanie podległym personelem.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia, min. tytuł licencjata
  • co najmniej 3-letniego doświadczenia operacyjnego na podobnym stanowisku w firmach o różnych strukturach kapitałowych i organizacyjnych (rodzinne, korporacje, środowiska start-upowe)
  • popartego sukcesami doświadczenia w zarządzaniu magazynami wielkopowierzchniowymi
  • biegłej znajomość narzędzi informatycznych (środowisko Windows, pakiet Microsoft Office, EDI)
  • wysoce rozwiniętych umiejętności organizacyjnych i zdolności do tworzenia nowych rozwiązań
  • wysoko rozwiniętych umiejętności pracy zespołowej i zarządzania zespołem (w tym delegowania zadań, egzekwowania ich realizacji oraz przekazywania konstruktywnej informacji zwrotnej)
  • swobodnego i skutecznego porozumiewania się w języku polskim i angielskim w mowie i piśmie
  • przedsiębiorczego podejścia, zorientowanego na wynik
  • inicjatywy, zaangażowania i samodzielności w działaniu.

Oferujemy:

  • ambitne zadania będące motorem do rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu stanowiska i wykonywanych zadań
  • zatrudnienie w oparciu o preferowany rodzaj umowy
  • zniżki pracownicze na produkty firmy
  • realny wpływ na rozwój firmy i możliwości wdrażania własnych pomysłów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883 z poźn. zm.)".

Ogłoszenie archiwalne