Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Operacyjny ds. Produkcji

  • Wyłudki (pow. sokólski), Białystok, podlaskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2019-06-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma produkcyjna
    poszukuje osoby na stanowisko:

     Miejsce pracy: Wyłudki (podlaskie)

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie operacyjne zakładem produkcyjnym z pełną odpowiedzialnością za funkcjonowanie działów: produkcyjnego i utrzymania ruchu z zachowaniem P&L,
    • tworzenie harmonogramu produkcji oraz nadzór nad realizacją,
    • tworzenie harmonogramu pracy podległych pracowników oraz nadzór nad realizacją,
    • inicjowanie oraz koordynowanie procesów nowych rozwiązań produkcyjnych (optymalizacja kosztów produkcji),
    • rozwijanie nowoczesnych standardów zarządzania procesami produkcyjnymi i podległymi strukturami,
    • wdrażanie rozwiązań w zakresie metodologii Lean Manufacturing,
    • inicjowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych,
    • współtworzenie polityki jakościowej firmy oraz nadzór nad systemem jakości poprzez kontrolę procesów i technologii,
    • raportowanie do Zarządu spółki.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym w zarządzaniu zakładem produkcyjnym
      w branży spożywczej (najlepiej w pet food lub pasze),
    • doświadczenie we wprowadzaniu optymalizacji w obszarze produkcji,
    • znajomość metodologii i trendów w zarządzaniu procesami produkcyjno – logistycznymi,
    • wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie,
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
    • wysoka umiejętność autoprezentacji,
    • przedsiębiorczość, dynamizm w działaniu,
    • wysoka wewnętrzna motywacja do pracy,
    • znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
    • możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych,
    • pakiet opieki medycznej,
    • przyjazną atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.