Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny ds. sieci salonów gier

PROMATIC Sp. z o.o.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, prezes

Twój zakres obowiązków

  • Celem stanowiska jest zarzadzanie z ramienia Polskiego Zarządu firmy spółką w Nigerii oraz prowadzenie działań rozwojowych poszerzających wpływy biznesowe firmy w Afryce.

  • opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju sieci salonów gier na automatach w Nigerii,

  • nadzorowania działalności operacyjnej spółki w Nigerii i raportowanie kluczowych wskaźników KPI do Zarządu firmy w Polsce,

  • nadzorowaniu działań związanych z funkcjonowaniem podległych punktów salonów gier na automatach zgodnie ze standardami firmy,

  • monitoring prawa lokalnego regulującego działalność firm hazardowych i podejmowanie wszelkich działań celu dostosowania działalności operacyjnej firmy do wymogów formalno-prawnych,

  • badanie rentowności i efektywności biznesowej salonów gier w Nigerii,

  • projektowanie i wdrażanie standardów procesu obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu funkcjonowania salonów gier i podnoszenia efektywności biznesowej,

  • doświadczanie w projektowaniu i wdrażaniu procesów biznesowych w branży hazardowej,

  • gotowość do wyjazdów służbowych do Nigerii lub krajów sąsiadujących,

  • doświadczenie w zarządzaniu salonów gier na automatach lub kasynami minimum 3 lata będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność analizy danych oraz podejmowania śmiałych i dynamicznych decyzji dopasowanych kulturowo do podległego biznesu,

  • komunikatywność i otwartość na różnice kulturowe,

  • znajomość języka angielskiego minimum C1 – warunek konieczny,

  • umiejętności efektywnego zarządzania procesami biznesowymi oraz konsekwencja w dążeniu do celu.

To oferujemy

  • realny wpływ na strategię i rozwój biznesu w jednym najszybciej rozwijających się rynków Afrykańskich,

  • przyjazną i wspierającą atmosferę pracy, w której jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i inicjowane zmiany,

  • komfortowe warunki pracy,

  • stabilne i jasne warunki pracy (UOP/B2B),

  • w trosce o Twoje zdrowie i kondycję zapewniamy też opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

PROMATIC Sp. z o.o.

Promatic Group, specjalizuje się w tworzeniu gier i oprogramowania systemowego dla branży hazardowej. Nasze produkty i rozwiązania dostarczane są na rynki Europy, Afryki i Ameryki Łacińskiej.   Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy: Dyrektor Operacyjny ds. sieci salonów gier.

Przewiń do profilu firmy