Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Operacyjny Działu Handlowego

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ELMAX-HURT Żywicki Sp. J.

    Firma ELMAX istnieje na rynku od 30 lat, działa w obszarze handlu i usług elektrotechnicznych zatrudniając ponad 130 pracowników.

    Jesteśmy wyspecjalizowanym, bezpośrednim dystrybutorem wiodących producentów elektrotechniki. Należymy do największej w Polsce grupy zakupowej FORUM-RONDO co czyni naszą ofertę konkurencyjną na rynku.

    W związku z dynamicznym rozwojem hurtowni poszukujemy kandydata na stanowisko:

    DYREKTOR OPERACYJNY DZIAŁU HANDLOWEGO

    Miejsce pracy: Tychy
    Opis stanowiska:
    • Odpowiedzialność za operacyjne zarządzanie firmą i koordynację procesów w obszarach sprzedaży, zakupów i gospodarki magazynowej
    • Nadzór nad realizacją planów sprzedażowych
    • Analiza i monitoring rynku oraz raportowanie wyników
    • Optymalizacja procesów i kosztów operacyjnych
    • Nadzorowanie i planowanie nowych strategii rozwoju firmy
    • Utrzymywanie i rozwój relacji z kluczowymi klientami
    • Nadzór nad wdrażaniem działań usprawniających pracę podległego obszaru
    • Dbanie o rozwój kompetencji podległych pracowników
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe
    • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi
    • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
    • Znajomość zagadnień gospodarki magazynowej
    • Znajomość branży dystrybucji elektrotechnicznej będzie dodatkowym atutem
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne
    • Zdolność do rozwiązywania problemów natury organizacyjnej
    • Umiejętność strategicznego myślenia, orientacja na wynik, elastyczność w działaniu
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
    • Wysokie standardy pracy
    • Bezpośredni wpływ na kształtowanie funkcjonowania zarządzanego obszaru
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Dodatkowe benefity, takie jak ubezpieczenie medyczne, karta Multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ELMAX-HURT ŻYWICKI SP.J. z siedzibą w Tychach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ELMAX-HURT ŻYWICKI SP.J. z siedzibą w Tychach przy ul. Orzeszkowej 15 b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.