Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

Grupa Progres

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację planów i celów wynikowych w ramach struktur organizacyjnych linii biznesowej Progres Permanent Recruitment;

  • Rozwój i kształtowanie struktury operacyjnej oraz kompleksowe zarządzanie zespołem;

  • Współudział w kształtowaniu strategii rozwoju i strategii marketingowej linii biznesowej Progres Permanent Recruitment ;

  • Bieżąca, operacyjna i bezpośrednia praca z zespołem na poszczególnych etapach realizacji procesu rekrutacji;

  • Zarządzanie i optymalizacja procesu obsługi klienta oraz kandydata w ramach realizacji usługi rekrutacji stałych;

  • Monitorowanie poszczególnych etapów realizacji procesów rekrutacyjnych i wyników pracy zespołu oraz dbanie o realizację celów biznesowych;

  • Wypracowywanie i analiza wskaźników pomiaru efektywności pracy rekruterów;

  • Zarządzanie aktywnościami i procesem rekrutacji na poszczególnych etapach;

  • Przygotowywanie prognoz rekrutacyjnych i budowanie skutecznych strategii oraz kanałów pozyskiwania kandydatów;

  • Identyfikowanie obszarów, które można poprawić. Podejmowanie inicjatywy i wdrażanie nowych pomysłów;

  • Analiza i dobór optymalnych i skutecznych narzędzi rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się min. 2 letnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej, na podobnym stanowisku – warunek konieczny;

  • Posiadasz doświadczenie w bezpośrednim, operacyjnym zarządzaniu zespołem rekrutacji stałych, mile widziane: struktura rozproszona;

  • Bardzo dobrze znasz MS Excel i umiesz zarządzać budżetem w ramach realizacji założeń i celów wynikowych;

  • Umiejętnie wyciągasz wnioski z przeprowadzanych analiz w celu wspierania decyzji biznesowych;

  • Znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji;

  • Cechuje Cię komunikatywność i umiejętność budowania relacji;

  • Wykazujesz się samodzielnością w wykonywaniu zadań i dobrą organizacją czasu pracy.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i samorealizacji w ramach struktur Spółek operacyjnych Grupy Progres;

  • Kluczową rolę i bezpośredni udział w tworzeniu strategii marketingowej i operacyjnej linii biznesowej Progres Permanent Recruitment;

  • Dużą decyzyjność i przestrzeń w organizacji pracy własnej oraz w kształtowaniu i zarządzaniu strukturą operacyjną;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym systemem premiowym;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Korzystną formę i warunki zatrudnienia;

  • Indywidualne podejście do rozwoju - coaching, mentoring, szkolenia online, programy rozwojowe dla managerów w ramach projektu Progres Akademia;

  • Szeroki, kafeteryjny system benefitów płacowych i pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od 20 lat skutecznie wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR dla biznesu.

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, SSC/BPO, Logistyka, Finanse, Sprzedaż i Produkcja. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy