Dyrektor operacyjny

Klient Pracuj.pl

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Dyrektora operacyjnego.

Firma poszukuje kandydatów, którzy są z Trójmiasta lub są gotowi do relokacji.

Twój zakres obowiązków

  • Strategiczne planowanie funkcjonowania i rozwoju Spółki

  • Realizacja założonych celów biznesowych i strategii rozwoju firmy

  • Zarządzanie wyznaczonym departamentem Spółki

  • Bieżąca kontrola wyniku finansowego i nadzorowanie realizacji planu sprzedaży

  • Monitorowanie i praca na wskaźnikach operacyjnych i ekonomicznych

  • Odpowiedzialność za kształt procesów w Spółce

  • Koordynacja współpracy między departamentami w zadaniach dotyczących funkcjonowania Spółki

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z obszaru ekonomii, zarządzania)

  • Min. 7-letnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich

  • Umiejętność przekładania celów strategicznych na obszar operacyjny

  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie z zakresu zarządzania zespołem

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, organizacyjne i przywódcze

  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość nowoczesnych standardów zarządzania i optymalizacji procesów

  • Wiedza z zakresu finansów, optymalizacji procesów i kosztów

  • Gotowość do pracy samodzielnej, nastawionej na wdrażanie efektywnych rozwiązań

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z misją i wartościami, w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę

  • Szeroki pakiet benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie na zycie, opieka medyczna i inne

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód

  • Rozwój i autonomię działania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą