Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

ISS RFID sp. z o.o.

Druskiennicka 20

Mały Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i realizacja procesów zarządczych i operacyjnych

  • Współtworzenie i odpowiedzialność za realizację strategii sprzedaży firmy

  • Udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi partnerami biznesowymi

  • Wspomaganie głównych procesów negocjacyjnych z klientami i dostawcami

  • Nadzór nad tworzeniem planów budżetowych i ich realizacją

  • Monitorowanie płynności i wyników firmy

  • Podpisywanie umów i innych dokumentów formalnych

  • Dbałość o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętności organizacji pracy

  • umiejętność tworzenia zespołu

  • umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywania do sytuacji,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • zaangażowanie, systematyczność i dyscyplina,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie – umowa o pracę

  • udział w rozwoju rynku i pozycji firmy,

  • możliwość uczestniczenia w interesujących projektach

O nas

ISS RFID Sp. z o.o. – Intelligent Security Solutions RFID to firma technologiczna, działająca w obszarze inteligentnych systemów, wykorzystujących technologie radiowe. Działamy na rynku od 2015 roku, czerpiąc z ponad 30-letniego doświadczenia spółki matki w sektorze zabezpieczeń́ i pakowania. Prowadzimy prace badawczo-rozwojowe, współpracujemy z uczelniami i ośrodkami badawczymi z Polski i z zagranicy.