Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Operacyjny

  • Głubczyce, opolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2019-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Moim Klientem jest średniej wielkości organizacja produkcyjno – handlowa oferująca urządzenia techniczne.

    Miejsce pracy: Głubczyce
    Nr ref.: DO/JK

    Obowiązki:

    • zarządzanie podległym zakładem produkcyjnym (ok 30 osób),
      zlokalizowanym w okolicach Głubczycy (opolskie),
    • optymalizacja kluczowych procesów operacyjnych,
    • poszukiwanie możliwości zwiększenia efektywności wszystkich procesów biznesowych realizowanych przez zakład,
    • koordynowanie działalności podległych komórek organizacyjnych w celu osiągania wyznaczonych zadań,
    • zarządzanie budżetem oraz proponowanie rozwiązań zapewniających realizację celów budżetowych,
    • inicjowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych oraz inspirowanie nowych form,
      metod i kierunków działania zakładu,
    • zarządzanie podległymi pracownikami w sposób efektywnie wykorzystujący ich potencjał
      i kompetencje.

    Wymagania:

    • minimum 5 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych,  w tym 3 lata na wyższym szczeblu zarządzania, obejmującym tożsamy zakres obowiązków w firmie produkcyjnej  - produkcja nieseryjna (produkcja maszyn, urządzeń technicznych, konstrukcje stalowe itp.),
    • wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie,
    • doświadczenie w zarządzaniu procesem produkcyjnym,
    • praktyczna umiejętność budowania strategii sprzedaży,
    • wiedza z zakresu optymalizacji procesów i kosztów prowadzonej działalności,
    • dobra znajomość MS Office.

    Nasz Klient oferuje:

    • umowę o pracę lub na kontrakt managerski,
    • interesującą oraz odpowiedzialną pracę zapewniającą wyzwania i nowe doświadczenia zawodowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.