Dyrektor Operacyjny Hotelu

  • Świnoujście, zachodniopomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Radisson Blu Resort Świnoujście
    Miejsce pracy: Świnoujście

    Opis stanowiska:

    Dyrektor Operacyjny odpowiedzialny jest za efektywne zarządzanie operacyjne hotelem, aby kierownicy działów osiągali i przekraczali swoje cele w zakresie dochodów i satysfakcji gości. W szczególności jest odpowiedzialny za wykonanie następujących zadań zgodnie z najwyższymi standardami:

    • Opracowanie strategii zapewniającej rozwój hotelu,
    • Wdrożenie standardów pracy oraz zarządzanie operacyjne,
    • Zapewnienie wzrostu rentowności i wolumenu sprzedaży przez najwyższą jakość świadczonych usług,
    • Zapewnienie skutecznego przywództwa zespołowi zarządzającemu hotelem i członkom zespołu, aby zapewnić osiągnięcie celów i ich przekroczenie,
    • Planowanie, kierowanie i koordynowanie świadczenia usług wszystkich działów operacyjnych w celu spełnienia i przewyższenia oczekiwań gości,
    • Realizację strategii marketingowej (z należytym naciskiem na kreację marki i sferę PR),
    • Ciągłą optymalizację procesów operacyjnych i zarządzanie kosztami,
    • Monitorowanie pozycji hotelu na rynku,
    • Regularne raportowanie planów, budżetów oraz wynikowych danych finansowych i marketingowych organom nadzorczym.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego,
    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołu,
    • Doświadczenia w zarządzaniu ludźmi,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
    • Znajomość innych języków obcych mile widziana,
    • Doświadczenia w zarządzaniu budżetami,
    • Dogłębnej znajomości branży hotelowej / wypoczynkowej / usługowej,
    • Silnych zdolności przywódczych do skutecznego zarządzania zespołem i motywowania go do osiągania wysokiego poziomu wydajności i przekraczania celów,
    • Orientacji na klienta i determinacji w dążeniu do celu,
    • Operatywności, samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji,
    • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
    • Kreatywności i innowacyjności,
    • Zdolności negocjacyjnych,
    • Zdolności do pracy w warunkach stresu,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z możliwością rozwoju zawodowego,
    • Możliwość tworzenia wyjątkowego obiektu,
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych,
    • Zniżki w hotelach sieci Zdrojowa.

    Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

    Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych."
    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zdrojowa Hotels Sp. z o.o., zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

    W przypadku gdy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zdrojowa Hotels Sp. z o.o., zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

    Administratorem Danych Osobowych jest Zdrojowa Hotels Sp. z o.o., ul. Sułkowskiego 9, 78-100 Kołobrzeg, (zwana dalej Spółką). W spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych Pan Michał Sztąberek (adres korespondencyjny: Narbutta 22/23. 02-541 Warszawa ). Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych/CV przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w celach związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane w tych celach na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO. Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
    - uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko;
    - uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach.
    Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych/CV jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych jest dobrowolne.