Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor operacyjny

BUSINESS DEVELOPMENT PARTNER Dorota Lebek-DomogałaO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie i organizacja pracy podległych działów,

  • Usprawnianie procesów operacyjnych,

  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych i organizacji zakładu produkcyjnego,

  • Rozwój kultury ciągłego doskonalenia w firmie,

  • Ustalanie i przegląd budżetów w celu zarządzania kosztami (odpowiedzialność za P&L),

  • Współtworzenie i realizacja krótko i długoterminowej strategii rozwoju organizacji,

  • Planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych w zakładzie pod kątem terminowości, jakości wykonania, racjonalnego wykorzystania materiałów, wyposażenia i zasobów ludzkich, prawidłowego obiegu dokumentów i informacji, przestrzegania procedur wewnątrzfirmowych i BHP,

  • Zapewnienie rozwoju i satysfakcji zawodowej podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • Min. 5 letnie poparte sukcesami doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu operacyjnym przedsiębiorstwa,

  • Wykształcenie kierunkowe: Zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie przedsiębiorstwem i inne pokrewne,

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Lean Manafacturing,

  • Umiejętność zarządzania dużym zespołem,

  • Znajomość zasad zarządzania produkcją,

  • Inicjatywa w działaniu,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów,

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Power Point i Excel),

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość branży spożywczej będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość systemów ERP.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do poziomu kompetencji,

  • Wyposażenie stanowiska pracy (telefon, laptop, samochód),

  • Ubezpieczanie grupowe,

  • Lekcje języka angielskiego,

  • Szkolenia,

  • Dodatki okazjonalne,

  • Kafeteryjny system benefitowy,

  • Partnerskie relacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

BUSINESS DEVELOPMENT PARTNER Dorota Lebek-Domogała

Firma Business Development Partner realizuje na wyłączność rekrutację dla Klienta – firmy produkcyjnej z branży spożywczej - o zasięgu globalnym, zachowującej wartości biznesu rodzinnego i lokalnego.

Nowoczesne wnętrza, zaawansowana technologia (zautomatyzowany park maszynowy), ale przede wszystkim zaangażowany, pracujący z pasją zespół 350 osób – to miejsce dla nowego Dyrektora Operacyjnego.

Bezpośrednia podległość pod Zarząd. W skład obszaru wchodzą: PRODUKCJA, PLANOWANIE, DZIAŁ ZAKUPÓW, LOGISTYKA, MAGAZYN, LEAN, IT, HR.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji za pomocą portalu pracuj.pl – klikając w „APLIKUJ”

Przewiń do profilu firmy