Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Instytutu Kształcenia Zawodowego Polonia Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie przy ul. Botanicznej 3D (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

Instytut Kształcenia Zawodowego Polonia Sp. z o.o.

8 00025 000 brutto / mies.

Mickiewicza 10

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie krótko i długoterminowych planów, programów, a także strategii rozwojowych i optymalizacyjnych wraz z ich budżetami,

  • Poszukiwanie możliwości zwiększenia efektywności wszystkich procesów realizowanych przez firmę,

  • Zarządzanie, motywowanie i rozwój podległego zespołu,

  • Ścisła współpraca z Zarządem.

Nasze wymagania

  • Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, a za swoje najbardziej efektywne narzędzie do zarządzania ludźmi uważasz swój wypracowany autorytet,

  • Dysponujesz wiedzą z zakresu optymalizacji procesów i kosztów oraz finansów przedsiębiorstwa,

  • Potrafisz dobrze zorganizować czas pracy - swój oraz zespołu.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę + system bonusowy ściśle związany z wynikami Spółki,

  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie rozwoju,

  • Pracę w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej w prężnie rozwijającej się firmie w branży,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Możliwość realizacji ciekawych i rozwojowych projektów,

  • Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Centrum Przedsiębiorczości Polonia Sp. z o. o., aby dostosować się do potrzeb rynku i wymagań klientów stale się rozwija dając możliwość ciągłego poszerzania wiedzy. Naszym i nowym klientom oferujemy profesjonalne usługi z zakresu szkoleń zawodowych, umożliwiamy zdobycie uprawnień energetycznych w grupie G1 elektrycznej, G2 cieplnej, G3 gazowej, tzw. uprawnienia SEP. W naszej codziennej działalności kładziemy nacisk na rzetelną obsługę klientów indywidualnych oraz firm. Posiadamy oddziały w ponad 20 miastach na terenie całej Polski. Wobec obecnej sytuacji pandemicznej szkolimy i egzaminujemy naszych klientów głównie w formie on-line.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dyrektor Operacyjny.