Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

DL Invest Group PM S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracą poszczególnych działów firmy,

  • analiza i odnajdywanie nieefektywnych elementów procesów zachodzących w firmie oraz poszukiwanie i wdrażanie dla nich ulepszeń,

  • wyznaczanie celów, egzekwowanie wyników,

  • tworzenie długoterminowych planów strategicznych (rozwój firmy) i nadzór nad ich realizacją,

  • we współpracy z Zarządem kreowanie polityką Grupy Kapitałowej i uczestniczenie w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych,

  • tworzenie i nadzorowanie budżetu operacyjnego,

  • analizowanie i kontrola wyników finansowych poszczególnych spółek Grupy Kapitałowej,

  • nadzór nad zawieranymi i realizowanymi kontraktami Grupy Kapitałowej,

  • utrzymywanie kontaktów i pozytywnych relacji z najważniejszymi Klientami.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w kontroli wyników finansowych firmy,

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i przeprowadzaniu zmian reorganizacyjnych,

  • samodzielność i kreatywność w realizacji powierzonych zadań,

  • wysoki poziom asertywności, zdolności komunikacyjnych oraz przywódczych,

  • uczciwość oraz wysoki poziom zaangażowania.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • dodatkowe benefity pozapłacowe,

  • możliwość współtworzenia strategii całej Grupy Kapitałowej,

  • rozwój wiedzy, kompetencji i umiejętności,

  • pracę z perspektywami rozwoju kariery w grupie kapitałowej o stabilnej i ugruntowanej pozycji finansowej, określonej misji i strategii dalszego rozwoju,

  • pracę o charakterze stacjonarnym.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

DL Invest Group PM S.A wchodząca w skład grupy kapitałowej DL Invest Group, która od ponad 10 lat realizuje inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych zarządzając portfelem nieruchomości o wielkości 2 000 000 m2, w skład których wchodzą:

• centra handlowe

• centra biurowe

• centra logistyczne

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor Operacyjny

Przewiń do profilu firmy