Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

GOLDEN GROUP O firmie

  • Kępno

    Kępno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Podstawowa i ogólna odpowiedzialność na tym stanowisku to zarządzanie współzależnymi procesami. Ten aspekt stanowiska dzieli się na wiele pomniejszych zadań, a między innymi:

  • Zarzadzanie i opieka nad działem produkcji i logistyki wewnętrznej

  • Zarządzanie i opieka nad pionem logistyki wewnętrznej, który składa się z czterech działów: biuro obsługi klienta, planowanie produkcji, technologia i magazynowanie

  • Zarządzanie i opieka nad procesami w działach produkcyjnym i logistyki wewnętrznej – osoba na tym stanowisku musi zarówno zarządzać procesami (analityka, organizacja, biznes) jak i potrafić zakasać rękawy i wejść na hale produkcyjną, magazyn, do biura obsługi klienta i być z ludźmi, uczestniczyć w ich pracy

  • Bezpośredni kontakt z kierownikami działów i pilnowanie odpowiedniego połączenia i komunikacji między działami

  • Znajomość zależności pomiędzy poszczególnymi procesami, usprawnianie procesów

  • Przeprowadzanie analiz i planowanie inwestycji w operacje wraz z pionem managerskim i właścicielem

Nasze wymagania

  • Do wykonywania takich obowiązków i podjęcia wyzwania potrzebujemy osoby:

  • Mającej doświadczenie w zarządzaniu wieloprocesowymi operacjami – co najmniej 4 lata

  • Mającej doświadczenie w zarządzaniu operacjami i/lub produkcją w takich branżach jak np. branża opakowań, przemysł papierniczy, branża drukarska, produkcja przemysłowa, produkcja żywności, lub innej pokrewnej branży o podobnej specyfice procesu produkcji i ilości operacji

  • Mającej w swojej przeszłości styczność z kulturą firmy właścicielskiej

  • Potrafiącej zarządzać operacją bezpośrednio również z poziomu hali produkcyjnej

  • Pewnej siebie i posiadającej pokłady kreatywności w działaniu

  • Chcącej związać się z naszą firmą na stanowczo dłuższy okres

  • Chętnej i zdolnej do nauki o branży oraz ciągłego usprawniania swoich umiejętności zarządzania operacjami i ludźmi

  • Umiejącej szybko podejmować decyzje jednocześnie zbierając wszelkie informacje od ekspertów w danych procesach w firmie

  • Mieszkającej w okolicach Kępna, ewentualnie rozważających relokację

To oferujemy

  • Wiemy, że takie zadania są dużą odpowiedzialnością, a osoby o takich cechach rzadkością, dlatego też firma jest otwarta na wszelkie negocjacje w sektorze benefitów, a to co oferujemy to:

  • Oczywiście wynagrodzenie – zależne od poziomu Twojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego, wkładu, jaki możesz wnieść do organizacji, ponieważ firma jest otwarta na szeroki wachlarz wynagrodzenia

  • Narzędzia takie jak samochód, laptop, telefon komórkowy

  • Bezpośrednia współpraca z pionem managerskim i właścicielem firmy

  • Satysfakcję z możliwości realnego wpływu na kształt procesów zachodzących w firmie

  • Początkowy mniejszy (ze względu na konieczność poznania firmy), a docelowo bardzo wysoki poziom decyzyjności w zetknięciu z dylematami dotykającymi firmę

  • Ogromny rozwój osobisty w postaci ciągłej styczności z ekspertami we wszystkich dziedzinach branży

GOLDEN GROUP

Tektura falista jest wszędzie. Być może nie zawsze masz tego świadomość. Sok, który kupujesz, jedzenie, które bierzesz z półki a jest w opakowaniu z papieru, kosmetyki, które wkładasz do koszyka, mebel, który odbierasz ze sklepu do złożenia, buty i masa innych produktów opakowana jest … w tekturę falistą Mogą to być standardowe opakowania do dokumentów, wielkogabarytowe opakowania do towarów na paletach czy też specjalistyczne opakowanie używane jako biurko pracownicze (tak też się zdarza).

Aby stworzyć takie opakowania potrzeba wielu skomplikowanych i powiązanych ze sobą procesów. Jesteśmy liderem produkcji opakowań z tektury falistej w regionie południowej Polski i w tym właśnie momencie poszukujemy osoby, która podejmie wyzwanie i stanie na czele tych procesów jako Dyrektor Operacyjny w firmie z pogranicza dolnego śląska i wielkopolski. Jeśli uważasz, że masz w sobie tyle siły, posiadasz doświadczenie w zarządzaniu operacjami wieloprocesowymi (co najmniej 4 lata), chętnie przejmujesz na siebie dużą odpowiedzialność (decyzyjność na bardzo wysokim poziomie) i chłoniesz wiedze jak gąbka (duży poziom informacji w branży) to czytaj dalej, bo właśnie Ciebie poszukujemy!

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć i rozwijać z nami cały rynek to wyślij do nas swoje CV. Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))