Logo Pracuj.pl

Dyrektor operacyjny

"GALAN LOGISTICS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

"GALAN LOGISTICS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szczecińska 26

Kobylanka (pow. stargardzki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i optymalizacja procesów logistycznych w firmie poprzez działania minimalizujące koszty operacyjne
  • Udział w tworzeniu i zarządzaniu budżetem
  • Zarządzanie polityką personalną, rozwój pracowników, określanie standardów pracy, motywowanie oraz monitorowanie i rozliczanie efektów pracy pracowników oraz zespołów
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami, zapewnienie wysokiego standardu obsługi klientów
  • Aktywny rozwój działań sprzedażowych firmy również przez poszukiwanie i wykorzystywanie nowych możliwości na rynku
  • Bieżąca kontrola wyniku finansowego i nadzorowanie realizacji budżetu
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji jakościowych dla potrzeb zarządu
  • Współpraca z pozostałymi działami w celu poprawy efektywności przedsiębiorstwa
  • Opracowywanie nowych projektów inwestycyjnych
  • Weryfikowanie celów i planów przedsiębiorstwa w zależności od danej sytuacji i warunków
  • Opracowywanie i aktualizowanie strategii przedsiębiorstwa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związanie z logistyką i/lub zarządzaniem)
  • Min. 3 letnie doświadczeniem na stanowisku kierowniczym związanym z znajomość rynku usług logistycznych, spedycyjnych i transportowych w Polsce i Europie
  • Znajomość i praktyczne stosowanie nowoczesnych metod analiz kosztów i jakości w działalności logistycznej
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów w branży logistycznej
  • Umiejętność zarządzania w zarządzaniu zasobami ludzkimi, wprowadzanie skutecznych metod motywacji i budowania zaangażowania wśród pracowników
  • Rozwinięte zdolności analityczne i przywódcze
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z mocną pozycją na rynku
  • Możliwość prowadzenia interesujących projektów a poprzez to możliwość realizowania swoich ambicji zawodowych
  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko
  • Samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • System benefitów pozapłacowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Firma Galan Logistics od 2006 roku specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej. Firma świadczy profesjonalne i efektywne usługi na rynku krajowym i międzynarodowym i od początku swojej działalności firma koncentrowała się na obsłudze kierunków skandynawskich takich jak Dania, Finlandia, Norwegia i Szwecja. Na tych właśnie kierunkach firma osiągnęła dużą renomę oraz cenne zaufanie klientów.

Będziesz pracował w firmie dla której najważniejszym kapitałem są ludzie. Tworzymy świetną atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz mógł brać aktywny udział w rozwoju firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dyrektor operacyjny, Szczecińska 26, Kobylanka (pow. stargardzki)