Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor operacyjny

"GALAN LOGISTICS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szczecińska 26

Kobylanka (pow. stargardzki)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i optymalizacja procesów logistycznych w firmie poprzez działania minimalizujące koszty operacyjne

  • Udział w tworzeniu i zarządzaniu budżetem

  • Zarządzanie polityką personalną, rozwój pracowników, określanie standardów pracy, motywowanie oraz monitorowanie i rozliczanie efektów pracy pracowników oraz zespołów

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami, zapewnienie wysokiego standardu obsługi klientów

  • Aktywny rozwój działań sprzedażowych firmy również przez poszukiwanie i wykorzystywanie nowych możliwości na rynku

  • Bieżąca kontrola wyniku finansowego i nadzorowanie realizacji budżetu

  • Przygotowywanie raportów i prezentacji jakościowych dla potrzeb zarządu

  • Współpraca z pozostałymi działami w celu poprawy efektywności przedsiębiorstwa

  • Opracowywanie nowych projektów inwestycyjnych

  • Weryfikowanie celów i planów przedsiębiorstwa w zależności od danej sytuacji i warunków

  • Opracowywanie i aktualizowanie strategii przedsiębiorstwa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związanie z logistyką i/lub zarządzaniem)

  • Min. 3 letnie doświadczeniem na stanowisku kierowniczym związanym z znajomość rynku usług logistycznych, spedycyjnych i transportowych w Polsce i Europie

  • Znajomość i praktyczne stosowanie nowoczesnych metod analiz kosztów i jakości w działalności logistycznej

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów w branży logistycznej

  • Umiejętność zarządzania w zarządzaniu zasobami ludzkimi, wprowadzanie skutecznych metod motywacji i budowania zaangażowania wśród pracowników

  • Rozwinięte zdolności analityczne i przywódcze

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z mocną pozycją na rynku

  • Możliwość prowadzenia interesujących projektów a poprzez to możliwość realizowania swoich ambicji zawodowych

  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko

  • Samochód służbowy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • System benefitów pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Firma Galan Logistics od 2006 roku specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej. Firma świadczy profesjonalne i efektywne usługi na rynku krajowym i międzynarodowym i od początku swojej działalności firma koncentrowała się na obsłudze kierunków skandynawskich takich jak Dania, Finlandia, Norwegia i Szwecja. Na tych właśnie kierunkach firma osiągnęła dużą renomę oraz cenne zaufanie klientów.

Przewiń do profilu firmy

Będziesz pracował w firmie dla której najważniejszym kapitałem są ludzie. Tworzymy świetną atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz mógł brać aktywny udział w rozwoju firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.