Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

Szkla.com S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie operacyjnej ciągłości w spółkach z grupy (w tym zagranicznych) Szkla.com

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (banki, biuro księgowe, dostawcy systemów IT, dostawcy produktów)

  • Zarządzanie pracownikami i koordynowanie podległych działów

  • Monitoring procesów w firmie i sugerowanie ulepszeń w każdym aspekcie działania firmy

  • Monitorowanie wyników finansowych firmy

  • Realizacja strategii przedsiębiorstwa

  • Udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych

  • Strategiczne zarządzanie kapitałem ludzkim

  • Dbanie o odpowiednie zarządzanie przepływami pieniężnymi firmy

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz

  • Udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi partnerami biznesowymi firmy

  • Współpraca z zarządem przy podejmowaniu strategicznych decyzji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane studia MBA

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Doświadczenie w finansach, zarządzaniu strategicznym, sprzedaży lub marketingu, a także wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, działem lub firmą

  • Umiejętność strategicznego myślenia

  • Komunikatywność

  • Umiejętności kierownicze

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętności przywódcze

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi

To oferujemy

  • Pracę w stale rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Realny wpływ na strategię rozwoju przedsiębiorstwa

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Dodatkowe informacje

Dyrektor Operacyjny - osoba która będzie odpowiadać za doskonałość operacyjną grupy, wspierając w ten sposób realizację strategii firmy.