Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

Goldman RecruitmentO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dla naszego klienta, dużej firmy posiadającej kilka jednostek produkcyjnych w Polsce, prowadzimy obecnie poszukiwania kandydata na stanowisko Dyrektora Operacyjnego, który będzie miał za zadanie osiąganie doskonałości operacyjnej całej struktury.
Dyrektor OperacyjnyNumer ref.: 191985/6800

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za zarządzanie i nadzór nad zakładami produkcyjnymi w Polsce,
  • identyfikowanie potrzeb produkcyjnych, definiowanie zakresu, szacowanie siły roboczej, technologii i zasobów kapitałowych, mierzenie i raportowanie postępu i wydajności,
  • odpowiedzialność za szkolenia i kształcenie członków zespołu i personelu firmy w celu promowania innowacyjnego myślenia,
  • nadzór nad projektami ciągłego doskonalenia i standaryzację procesów produkcyjnych w różnych zakładach,
  • zapewnienie rozwoju i egzekwowanie światowych standardów produkcji,
  • odpowiedzialność za skuteczne planowanie, rozwój, administrację i realizację określonych zaawansowanych inicjatyw produkcyjnych,
  • odpowiedzialność za ustanowienie zespołów wdrożeniowych w celu osiągnięcia przełomowych osiągnięć technologicznych,
  • odpowiedzialność za wydajność procesów produkcyjnych,
  • partnerstwo i konsultacja z kluczowymi liderami biznesu w regionie, liderami funkcjonalnymi, kierownikami zakładów i ich zespołami kierowniczymi w celu kształtowania strategii regionalnej, opracowywania planów i realizacji inicjatyw poprawy wydajności,
  • odpowiedzialność za systematyczną i dokładną dokumentację wszystkich projektów operacji ciągłego doskonalenia, w tym wytycznych politycznych i proceduralnych,
  • standaryzacja pomiarów wydajności zakładu w celu spójnego przeglądu operacji produkcyjnych,
  • współdziałanie z wysiłkami Lean / Continuous Improvement i Quality Improvement w celu osiągnięcia spójnego wdrożenia działań mających na celu poprawę biznesu,
  • ustanawianie budżetów i kontrola wydatków kapitałowych.

Wymagania:

  • minimum 10 lat doświadczenia zawodowego, w tym minimum 6 lat doświadczenia menedżerskiego,
  • silne przywództwo, organizacja, zarządzanie projektami i umiejętności interpersonalne,
  • zaawansowane umiejętności komunikacyjne,
  • dogłębne zrozumienie procesów i technik zarządzania produkcją i materiałami,
  • umiejętność twórczego myślenia; umiejętność skutecznego coachingu, szkolenia, ułatwiania i prowadzenia zespołów w celu opracowywania rozwiązań dotyczących pierwotnej przyczyny i stymulowania trwałej poprawy EBIT,
  • sprawdzona umiejętność analizowania i kierowania innymi do przekształcania złożonych systemów produkcyjnych / łańcuchów dostaw w celu zapewnienia znacznej jakości, kosztów, dostaw i korzyści związanych z czasem realizacji,
  • silna wiedza na temat lean, a także narzędzi i metod Six Sigma.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od realizacji celów,
  • możliwość kreowania polityki i kierunów rozwojowych w firmie,
  • pakiet socjalny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy