Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny leasingu pracowniczego

Godan Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Godan Serwis Sp. z o.o. jest agencją zajmującą się pośredniczeniem w zatrudnieniu pracowników tymczasowych zarejestrowana w KRAZ pod numerem 19111. Działamy na terenie całej Polski od 18 lat. Zatrudniamy ponad 2800 osób. W związku z rozwojem firmy oraz działu leasingu pracowniczego poszukujemy:

Posiadamy biura w:

Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Opolu, Skierniewicach i w Białowieży.

www.godanserwis.pl

Obowiązki:

  • Rozwój działu leasingu pracowniczego
  • Zarządzanie działami zajmującymi się leasingiem pracowniczym – działem handlowy, działem rekrutacji, działem legalizacji i działem koordynatorów
  • Nadzór nad realizacją usług na rzecz klientów zgodnie z wymogami
  • Pozyskanie nowych klientów
  • Rozwój współpracy z obecnymi klientami
  • Budowanie zespołów
  • Raportowanie do zarządu
  • Odpowiedzialność za wyniki projektów i ich rentowność

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku leasingu pracowniczego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców
  • Nastawienie na rezultat
  • Bardzo dobra organizacja czasu
  • Umiejętność zarządzania projektami oraz budżetami
  • Samodzielność w działaniu oraz proaktywność

Oferujemy:

  • Decyzyjność i wpływ na kształt działu oraz rozwój firmy
  • Możliwość poszerzania swoich kompetencji
  • Narzędzia zgodne z preferencjami: telefon, laptop z pakietem Office, samochód
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie w razie wypadku COVID-19

Ogłoszenie archiwalne