Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

Contrain Group sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i wdrażania rozwiązań, dzięki którym nasze usługi będą jeszcze lepsze

  • Tworzenie śmiałych, przyszłościowych przedsięwzięć z myślą o maksymalizacji zysków

  • Tropienie i wykrywanie nieefektywnych elementów procesu oraz poszukiwanie dla nich ulepszeń

  • Koordynowanie wdrażania nowych rozwiązań we wszystkich podległych obszarach

  • We współpracy z Zarządem kreowanie polityką Firmy i uczestniczenie w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych

  • We współpracy z Managerami optymalizowanie procesów i szukanie najlepszych rozwiązań dla realizacji zamówień klientów, osiągnięcia zakładanej marży na projektach oraz planowania housingu

  • Tworzenie i nadzorowanie budżetu operacyjnego

  • Analizowanie wyników finansowych zarządzanego obszaru

Nasze wymagania

  • Oprócz podstaw takich jak wyższe wykształcenie kierunkowe, biegłej znajomości języka angielskiego (jeśli znasz ich więcej to wspaniale, niemiecki byłby szczególnie pożądany) i prawa jazdy kat B w komplecie z gotowością do podróżowania służbowo w kraju i za granicą, szukamy osoby, która:

  • Żyje i oddycha kreatywnością – nie boimy się nowości i lubimy szukać rozwiązań poza ramkami i obecnie obowiązującymi standardami

  • Umie myśleć krytycznie i ma odwagę identyfikować obszary wymagające usprawnień

  • Ma popartą praktyką umiejętność kreowania i wdrażania procesów optymalizacyjnych

  • Ma nowoczesne podejście do pracy z ludźmi otwartymi na zmiany i szybko się uczącymi

  • Reaguje na potrzeby biznesu i zespołu tworząc przestrzeń do powstania nowatorskich rozwiązań, które potem wdroży oraz zweryfikuje ich działanie

  • Dobrze odnajduje się we współpracy międzyobszarowej, w środowisku, które jest różnorodne i rozproszone

  • Jest samodzielna i otwarta na zmiany

  • Lubi wielozadaniowość i ma elastyczne podejście do pełnionych obowiązków

To oferujemy

  • Mamy mocną pozycję w branży i takie wyróżnienia jak Diamenty Forbesa 2022 na koncie – to najlepsza wizytówka kondycji firmy i jej wyników na przestrzeni ostatnich lat

  • Z drugiej strony należymy do elitarnej grupy najlepszych pracodawców w Polsce Forbes Poland Best Employers 2021, a co do formy współpracy jesteśmy elastyczni

  • Wynagrodzenia u nas w firmie są atrakcyjne, mamy też system bonusowy powiązany z wynikami finansowymi Firmy

  • Jesteśmy na etapie dynamicznego rozwoju i chcemy włączyć Cię w aktywne kształtowanie strategii firmy

  • Dajemy naszym pracownikom dużą swobodę działania i liczymy na ich samodzielność oraz decyzyjność

  • Dostępu do naszego autorskiego programu korzyści dla pracowników Contrain Care (w tym m.in. prywatna opieka medyczna, opieka psychologiczna, Multisport, usługi fizjoterapeuty, masażysty, rehabilitanta)

  • Do Twojej dyspozycji oddamy samochód służbowy i wszelki potrzebny sprzęt do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • usługi fizjoterapeuty, masażysty, rehabilitanta

  • darmowa opieka psychologiczna

Contrain Group Sp. z o. o. to grupa kapitałowa, która powstała z myślą o ludziach. Od ponad dwudziestu lat służymy pomocą naszym Klientom w efektywnym pozyskiwaniu i zarządzaniu wykwalifikowaną kadrą różnego szczebla na najwyższym poziomie jakości. Współpracujemy z ponad 100 przedsiębiorstwami z Polski, Holandii i Niemiec działającymi w branży rolniczej, ogrodniczej, produkcyjnej, a także logistycznej i przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy