Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

STELLA sp. z o.o.

Pabianicka 184/186

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i ponoszenie odpowiedzialności za realizację strategii biznesowej firmy

  • Nadzorowanie oraz optymalizacja kluczowych procesów zarządczych i operacyjnych

  • Bezpośredni nadzór nad poziomem realizacji celów w poszczególnych jednostkach i bieżąca analiza wyników

  • Dbałość o formalno-prawną zgodność wszystkich aspektów działalności z obowiązującymi przepisami

  • Koordynowanie i podział obowiązków pomiędzy poszczególnymi jednostkami i działami

  • Rozwijanie działalności firmy, w tym planowanie finansów, inwestycji i sprzedaży

  • Kontakty i współpraca z audytorami, bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz organami podatkowymi

  • Tworzenie i nadzorowanie budżetu operacyjnego

  • Transformację zespołu i budowanie kultury nastawionej na efektywne rozwiązywanie problemów

Nasze wymagania

  • Min. 4-letnie doświadczenia menendżerskie na stanowiskach związanych z zarządzaniem zakładem produkcyjnym lub złożonymi procesami

  • Doświadczenie w tworzeniu, optymalizacji i zarządzaniu procesami mającymi na celu zwiększenie efektywności biznesowej

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne , ekonomiczne - finanse

  • Doświadczenie w kontroli wyników finansowych firmy

  • Samodzielność w działaniu, umiejętność identyfikowania problemów i podejmowania decyzji

  • Umiejętności analityczne i praktyczna znajomość analitycznych narzędzi wykorzystywanych w zarządzaniu operacyjnym

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Uczciwość, rzetelność i lojalność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o długiej tradycji i stabilnej pozycji na międzynarodowym rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy oparty na wynikach

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

  • Dużą samodzielność

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Pakiet medyczny, dostęp do grupowego ubezpieczenia

  • Niezbędne narzędzia pracy, szkolenia

  • Kurs języka angielskiego w naszym biurze

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy polską firmą założoną w 1998 r. Obecnie mamy 3 zakłady produkcyjne zatrudniające łącznie ponad 500 osób. Nasze główne rynki zbytu znajdują się przede wszystkim w Europie Zachodniej, ale również w Afryce, Azji i Ameryce. Jednocześnie sukcesyjnie rozwijamy działalność na naszym rodzimym rynku. Wieloletnie, bogate doświadczenie, pozwoliło nam na rozwój szerokiej kolekcji o różnorodnym wzornictwie, dostępnej w wielu układach przestrzennych i tkaninowych. Do tej pory firma otrzymała 31 złotych medali i 13 nominacji na Międzynarodowych Targach Poznańskich, 9 nagród w konkursie "Diament meblarstwa" i wiele innych. Wszystkie nagrody otrzymaliśmy za jakość i nietuzinkowe wzornictwo naszych mebli. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: www.poldem.pl

Przewiń do profilu firmy