Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Operacyjny

  • Wykno (pow. tomaszowski; gm. Ujazd), Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    gif
    POSIADALO Sp. Z O.O. SP.K.

    producent elementów dla przemysłu drogowego, szlachetnej i przemysłowej kostki brukowej marki Gladio, specjalistycznych wyrobów betonowych wykonywanych w technologii EcoHeavy Plus oraz betonu architektonicznego BE&TON
    poszukuje kandydatów do pracy na poniższe stanowisko.

    Cenimy DOŚWIADCZENIE, SOLIDNOŚĆ, NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ oraz INNOWACYJNE podejście do pracy.
    Stale doskonalimy naszą technologię, pozyskujemy surowce najlepszej jakości i systematycznie analizujemy satysfakcję naszych klientów.
    Możesz mieć wpływ na rozwój, z zaangażowaniem i inicjatywą wspólnie z nami budować prężnie działającą firmę.

    Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy
    w sprzyjającej i rodzinnej atmosferze.

    W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Firmy - otwieraniem fabryki specjalistycznych podzespołów do branży AGD wykonanych z kompozytów betonowych w RUMUNII poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:
    DYREKTOR OPERACYJNY
    Miejsce pracy: Ujazd oraz Rumunia

    Numer referencyjny: (DO/18)

    Opis stanowiska:

    Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie należało przeprowadzenie całego procesu relokacji maszyn i urządzeń oraz wsparcie w uruchomieniu procesu produkcji pod kątem technicznym od chwili uzyskania pozwoleń aż do oddania inwestycji do użytku. Nadzór nad funkcjonowaniem zakładu oraz zarządzanie produkcją. W tym:

    • uzyskanie niezbędnych pozwoleń
    • dbałość o harmonogram prac zgodnie z budżetem
    • nadzór i kontrola wykonanych prac
    • prezentacje przed zarządem

    oraz po oddaniu inwestycji do użytku:

    • zarządzanie strukturą organizacyjną produkcji (planowanie, nadzór nad przebiegiem produkcji, analizę procesów produkcyjnych),
    • zapewnienie ciągłości przebiegu procesów w podległym obszarze oraz podnoszenie ich efektywności, nadzór nad przestrzeganiem technologii produkcji
    • sprawowanie  nadzoru nad kosztami produkcji oraz poziomem zoptymalizowania procesu – (tj. monitorowanie czasu, zużycia materiałów i energii),
    • zarządzanie zespołem pracowników produkcji - nadzorowanie działań związanych z zatrudnianiem i szkoleniem pracowników, podniesienia wydajności pracy oraz wzmocnienia czynników motywacyjnych; planowanie pracy mistrzów i brygadzistów pracujących w systemie zmianowym
    • bieżąca współpraca z innymi działami oraz współdziałanie z zarządem zmierzające do realizowania celów strategicznych firmy
    • nadzór nad stanem BHP, przestrzeganie obowiązujących procedur SZJ, przepisów kodeksu pracy.

    Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

    • wykształcenia wyższe techniczne
    • minimum 5 lat doświadczenia w realizacji podobnych projektów w tym zarządzania produkcją
    • swobodna komunikacja w języku angielskim
    • mile widziana znajomość języka rumuńskiego
    • bardzo dobra znajomość MS Office
    • gotowość do relokacji

    Wybranej osobie oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • udział w ciekawym projekcie, przewidywany okres od 2 do 5 lat z możliwością przedłużenia kontraktu,
    • pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.

    Informacje o firmie można znaleźć na naszej stronie internetowej: http://www.gladio.pl

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV i list motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

    bottom