Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

ACADEMY SPICE GEARS POLAND SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Efektywna współpraca z Zarządem Spółki.

  • Realizacja strategii spółki w zakresie pozyskania i zwiększanie udziałów rynkowych.

  • Współtworzenie strategii rozwoju projektu.

  • Budowanie strategii marketingowej.

  • Budowanie bazy partnerów biznesowych.

  • Współpraca i rozwijanie relacji biznesowych z kontrahentami.

  • Budowa oraz rozwój podległego zespołu.

  • Operacyjny nadzór nad działalnością firmy, w tym koordynacja pracy centrali.

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i technologii oraz inicjowanie i nadzorowanie aktywności związanych z podnoszeniem wydajności i efektywności działań przedsiębiorstwa.

  • Analiza trendów rynkowych i konkurencji oraz wsparcie w rozwoju i udoskonalaniu oferty.Efektywne zarządzanie zespołem zgodnie z Wizją, Misją i Wartościami firmy, motywowanie pracowników oraz podejmowanie działań mających na celu poprawę efektywności pracy zespołów.

  • Przygotowywanie planów sprzedażowych, przekładanie ich na cele indywidualne, egzekwowanie ich wykonania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży (b2b).

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i w samodzielnym prowadzeniu projektem (minimum 2 lata).

  • Doskonałe umiejętności zarządzania ludźmi.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Wysoka motywacja i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów.

  • Umiejętność myślenia strategicznego.

  • Zaangażowanie.

  • Umiejętność słuchania i budowania długofalowych relacji.

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników sprzedażowych;

  • Samodzielne, odpowiedzialne i bardzo satysfakcjonujące stanowisko;

  • Wsparcie ze strony Zarządu.

  • Możliwość swobodnego kreowania strategii rozwoju projektu;

  • Realny wpływ na rozwój biznesu oraz udział w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych.

  • Możliwość rozwoju managerskiego,

  • Zgrany, przyjazny zespół

ACADEMY SPICE GEARS POLAND SP. Z O.O. SP.K.

Spice Gears Academy to akademie robotyczne Mistrzów Świata. Zajęcia edukacyjne odbywają się stacjonarnie oraz online dla dzieci wieku od 4 -15 lat. Aktywnie działamy już w 9 województwach. Zostań częścią zespołu centrali w Lublinie i sprzedawaj produkty Mistrzów Świata, lidera na polskim rynku edukacji robotycznej.

Przewiń do profilu firmy