Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

MAJEWSKI FENSTERFABRIK sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i nadzór nad sektorem magazynowym, transportowym, UR i zaopatrzenia

  • Realizacja i raportowanie planów

  • Zapewnienie jakości, przestrzeganie odpowiednich standardów

  • Zapewnienie odpowiedniej ciągłości i założonej wydajności

  • Racjonalizacja pod kątem zwiększenia produktywności oraz redukcji kosztów

  • Zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy, BHP, instrukcji i wytycznych dotyczących standardów firmy

  • Monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń

  • Stałe doskonalenie pracy i procesów pod kątem osiągania wysokich wyników i efektywności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników (ok. 50 osób) min. 5 lat,

  • Praktyczna znajomość przepisów m.in. prawa pracy, BHP

  • Znajomość procesów produkcyjnych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy

  • Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia

  • Bardzo dobre warunki pracy oraz płacy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Realny wpływ na działanie i funkcjonowanie firmy

  • Praca w systemie jednozmianowym

  • Szkolenia i rozwój

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

  • Bycie częścią prężnej, odnoszącej sukcesy firmy z przyjaznym klimatem pracy

O nas

Firma Majewski Fensterfabrik Sp. z o.o. działa z powodzeniem na rynku od 1997 roku. Dzięki naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu oraz zdobytym kwalifikacjom wytwarzamy produkty o wysokich standardach jakościowych zadowalających najbardziej wymagających klientów. Nasza wyspecjalizowana kadra jest systematycznie szkolona i zwraca szczególną uwagę na jakość produktów.

Najcenniejszą wartością naszej firmy są pracujący w niej ludzie, jest zatem dla nas szczególnie ważne, aby tworzyć zgrany zespół. Obecnie poszukujemy pracowników, gotowych podjąć nowe wyzwania, nastawionych na sukces, kompetentnych i zaangażowanych. Jeśli jesteś zainteresowany, by stać się częścią naszej firmy dołącz do nas i aplikuj!