Logo Pracuj.pl

Dyrektor operacyjny

CM PROFILE sp. z o.o.O firmie

  • Pieńków (pow. nowodworski)
    Pieńków (pow. nowodworski), mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie całym obszarem produkcji, logistyką, jakością, sprzedażą oraz zakupami
  • prowadzenie kluczowych i strategicznych projektów
  • zapewnienie wymaganych zasobów w celu realizacji procesów operacyjnych
  • odpowiedzialność za planowanie, nadzór oraz realizację budżetu
  • ciągła optymalizacja procesów operacyjnych
  • raportowanie wyników, analiza wskaźników operacyjnych
  • rozwiązywanie bieżących problemów
  • tworzenie i wdrażanie strategii, tworzenie planów biznesowych we współpracy z Zarządem spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu i rozwoju organizacji na stanowisku dyrektora
  • doświadczenie w optymalizacji procesów i budowaniu strategii firmy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność całościowego spojrzenia na organizację i ustalenia priorytetów
  • łatwość budowania efektywnych relacji międzyludzkich
  • zdolności przywódcze oraz bardzo dobra komunikacja
  • umiejętność rozwiązywania problemów i bardzo dobre zdolności negocjacyjne

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • dużą decyzyjność i realny wpływ na strategie rozwoju organizacji
  • niezbędne narzędzia pracy oraz wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Dyrektor operacyjny, Pieńków (pow. nowodworski)