Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

Sima Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Dyrektor

SIMA Consulting to Twój zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy posiadają wiedzę oraz praktyczne umiejętności niezbędne w zarządzaniu zasobami ludzkimi i specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Dla naszego Klienta dużej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku polskim oraz międzynarodowym zasięgu, prowadzącej działalność produkcyjną oraz handlową poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Dyrektora Operacyjnego

Zakres obowiązków

  • planowanie oraz nadzór operacyjny nad procesami operacyjnymi w tym szczególnie nadzór nad obszarem łańcucha dostaw, obsługi klienta, IT oraz QM,
  • optymalizacja procesów oraz kosztów,
  • skuteczne zarządzanie podległym zespołem, w tym wzmacnianie jego motywacji i podnoszenie efektywności pracy przy jednoczesnej realizacji założonych celów,
  • nadzorowanie i raportowanie wskaźników,
  • zarządzanie budżetami operacyjnymi,
  • oraz poszukiwanie możliwości zwiększenia efektywności wszystkich procesów biznesowych realizowanych przez firmę.

Poszukiwane kompetencje

  • co najmniej 10letnie doświadczenie zawodowe (3 lata na podobnym stanowisku kierowniczym),
  • Wiedza z zakresu optymalizacji procesów i kosztów prowadzonej działalności, praktyczna znajomość narzędzi lean management,
  • doświadczenie w zarządzaniu, motywowaniu i rozwoju podległego zespołu,
  • umiejętność w zakresie efektywnego ustalania priorytetów i orientacji na cel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • ciekawą pracę pełną wyzwań w środowisku międzynarodowym
  • potrzebna narzędzia do pracy - samochód służbowy,
  • benefity (np. wysokie indywidualne ubezpieczenie),
  • możliwość prowadzenia interesujących projektów.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez formularz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy