Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie produkcją i działami wspierającymi (technologia, logistyka, UR).

  • Organizowanie procesów produkcyjnych w sposób zapewniający osiąganie założonych celów.

  • Odpowiedzialność za wydajność produkcji, jakość produktu i terminowość realizacji zleceń.

  • Monitorowanie wyników procesów produkcyjnych i podejmowanie działań optymalizacyjnych.

  • Wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi organizacji i zarządzania produkcją.

  • Dbanie o rozwój kompetencji, poziom motywacji i zaangażowania pracowników.

  • Nadzorowanie przestrzegania procedur i przepisów BHP.

  • Ścisła współpraca i raportowanie do Dyrektora Zakładu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne.

  • 5 letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora operacyjnego w branży automotive.

  • Umiejętność zarządzania oraz wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.

  • Umiejętność wyznaczania celów pracownikom i konsekwencja w ich realizacji.

  • Umiejętności rozwiązywania problemów i efektywnego działania w sytuacjach trudnych.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Klient Pracuj.pl

Międzynarodowa firma z kapitałem zagranicznym, w okolicach Poznania poszukuje Dyrektora Operacyjnego.

Przewiń do profilu firmy