Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

WSK-Poznań

WSK-Poznań

Unii Lubelskiej 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie wydziałami produkcyjnym, narzędziownią działami technologii, utrzymania ruchu, i planowania produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu Lean Manufacturing, zarządzania jakością, prewencyjnego utrzymania ruchu

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników

  • Udokumentowane osiągnięcia w dziedzinie podnoszenia produktywności i efektywności, poprawy BHP i ergonomii, obniżania kosztów braku jakości, skracania czasu cyklu, redukcji kosztów stałych w zakładach produkcyjnych

  • Wiedza z zakresu rachunku opłacalności inwestycji

  • Umiejętność zarządzania projektami

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie z branży metalowej

  • Znajomość norm jakościowych branży motoryzacyjnej lub lotniczej

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach realizowanych na potrzeby firmy.

  • Dużą samodzielność w działaniu.

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

WSK-Poznań

Jesteśmy znaczącym producentem aparatury wtryskowej do silników wysokoprężnych, osprzętu lotniczego oraz precyzyjnych elementów kooperacyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym. Nasze wyroby znane są z bardzo wysokiej jakości tak w kraju jak i na świecie, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Przewiń do profilu firmy