Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

Wyser Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych Klientów, firmy o dynamicznym rozwoju, bardzo nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie szukamy osoby na stanowisko Dyrektora Operacyjnego.

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację i rozwój strategii spółki w obszarze operacyjnym

  • Odpowiedzialność za PnL w powierzonym obszarze

  • Odpowiedzialność za założony/planowany wzrost biznesu

  • Rozwój obszaru operacyjnego i zarządzanie inwestycjami

  • Rozwój struktury organizacyjnej, motywowanie i rozliczanie zespołów

  • Odpowiedzialność za tworzenie i realizację strategii optymalizacji i dalszego rozwoju w powierzonym obszarze

  • Zarządzanie obszarami: produkcji, łańcucha dostaw i zakupów

  • Dbanie o innowacyjność

  • Raportowanie

Wymagania pracodawcy

  • Min. 10 lat doświadczenia zawodowego w spółkach produkcyjnych, w tym doświadczenie w zarządzaniu obszarem łańcucha dostaw i zakupów, mile widziane doświadczenie w spółkach wysoko rozwiniętych technologiczne, z obszaru automotive, produkcji precyzyjnej, elektroniki, mechatroniki, elektryki i pokrewnych

  • Doświadczenie zawodowe w spółce/spółkach o wysokim stopniu automatyzacji procesów produkcyjnych

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkoma zakładami produkcyjnymi

  • Bardzo dobra wiedza z zakresu zarządzania zakładami produkcyjnymi i łańcuchami dostaw

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki biznesowe, ekonomiczne, finansowe, zarządzania produkcją

  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania trafnych wniosków biznesowych oraz doświadczenie w pracy z dużą ilością danych

  • Ponadprzeciętne umiejętności w zakresie komunikacji

  • Szeroka i aktualna wiedza z zakresu nowoczesnych technologii

  • Innowacyjne podejście

  • Przedsiębiorczość i zaangażowanie

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Chęć tworzenia i ciągłego rozwoju

  • Gotowość do relokacji na terenie Polski

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów

  • Możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów – realny wpływ na rozwój spółki

Jesteś w miejscu, w którym łączymy utalentowanych managerów średniego i wyższego szczebla z rozwijającymi się firmami.

Wyser należy do globalnego Holdingu Gi Group, jesteśmy obecni w 13 krajach na całym świecie,: Brazylii, Bułgarii, Chinach, Francji, Węgrzech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Hiszpanii i Turcji.

Jako zespół wierzymy w moc długofalowych relacji i wspieramy kandydatów na każdym szczeblu ich kariery zawodowej. Patrzymy na rynek z dwóch perspektyw: firm i kadry managerskiej. Dzięki "szytym na miarę" rozwiązaniom, umożliwiamy właściwe dopasowanie oczekiwań rozwijających się organizacji i utalentowanych managerów.

Nasz zespół składa się z doświadczonych konsultantów mających szeroką wiedzę w określonych specjalizacjach oraz dużą znajomość rynku. Wspieramy firmy w analizie ich potrzeb i przeprowadzeniu procesów rekrutacyjnych, dopasowując profil kandydatów do specyfiki działalności firmy. Kandydatom poszukującym nowych wyzwań zawodowych zapewniamy profesjonalne doradztwo nie tylko podczas procesu rekrutacyjnego, ale również w konsekwentnym budowaniu ścieżki zawodowej.

Pomożemy Tobie znaleźć odpowiednie i indywidualnie dopasowane rozwiązania w zakresie procesów rekrutacyjnych, w obszarach specjalizacji którymi się zajmujemy.

Znamy rynek i uważnie śledzimy trendy, dzięki czemu potrafimy przewidzieć i wyprzedzać zachodzące zmiany. Cenimy dokładność oraz skrupulatność i nie uznajemy kompromisów. Nasza współpraca jest w pełni partnerska, co pozwala na nawiązywanie długofalowych relacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o indywidualnym modelu współpracy? A może szukasz nowych wyzwań zawodowych? Skontaktuj się z nami!

Przewiń do profilu firmy