Oferta pracy

Dyrektor operacyjny

PWG sp. z o.o.O firmie

15 000‐20 000 zł brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

PWG to grupa spółek zajmująca się outsourcingiem usług dla biznesu. Operujemy na rynku od 7 lat, nieustannie zapewniając szerokie spektrum rozwiązań dla firm i sektora publicznego, od mycia i dezynfekcji zakładów spożywczych, obsługę nieruchomości i zarządzanie personelem.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy do nowego oddziału poszukujemy dyrektora operacyjnego.

Obowiązki:

  • zarządzanie operacyjne całą infrastrukturą grupy,
  • rozbudowa współpracy z obecnymi Klientami na terenie Polski/Europy i pozyskiwanie nowych kontraktów,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami spółki i ich rozbudowa,
  • zarządzanie i rozwój zespołu pracowników,
  • wdrażanie i doskonalenie innowacyjnych systemów organizacji,
  • implementacja projektów inwestycyjnych i rozwojowych,
  • optymalizacja, usprawnianie procesów oraz podnoszenie efektywności firmy,
  • realizacja powierzonych zadań dotyczących bieżącej działalności spółki,
  • osiąganie wyznaczonych celów, wskaźników, parametrów efektywnościowych i finansowych,
  • bezpośrednia współpraca z zarządem.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe/biznesowe, w tym min. 5-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania i kierowania zespołami ludzkimi,
  • mile widziana znajomość branży spożywczej/przemysłowej/HR
  • rozwinięte umiejętności menadżerskie zarówno w obszarze handlowym, jak i zarządzania przedsiębiorstwem,
  • konsekwencja, skuteczność w działaniu oraz orientacja na rezultat,
  • kreatywność, samodzielność w działaniu i innowacyjność,
  • ukierunkowanie na osiąganie rezultatów biznesowych,
  • odpowiedzialność, uczciwość i nieposzlakowana opinia,
  • bardzo dobre umiejętności managerskie i interpersonalne,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań i wymagającą dużej samodzielności pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • umowę o pracę lub współpracę B2B,
  • narzędzia pracy, samochód służbowy
  • znaczący wpływ na najważniejsze decyzje zarządcze w firmie,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy