Ta oferta pracy jest nieaktualna od 147 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor operacyjny

  • Poznań, wielkopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-06-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CC PREMIUM Doradztwo Biznesowe – dla naszego Klienta, prowadzącego działalność handlową i produkcyjną w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie operacyjną działalnością Spółki w obszarze finansowym, produkcyjnym, logistycznym
    • Definiowanie celów - nadzorowanie i organizacja pracy działów: Księgowego, Zamówień, Obsługi Klienta, Produkcji, Logistyki, Marketingu, Administracji
    • Planowanie i kontrola budżetu operacyjnego, kontrola i zapewnienie realizacji planów produkcyjnych
    • Przygotowywanie i realizacja założeń budżetowych firmy
    • Optymalizacja kosztów, szukanie usprawnień w ramach swojego obszaru odpowiedzialności
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy
    • Nadzór i motywowanie kary menedżerskiej

    Wymagania:

    • Minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Managera Operacyjnego lub General Managera w zakresie pełnego zarządzania Spółką
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • Doskonała umiejętność analizy wyników Spółki, raportów, prognoz
    • Wysoki poziom kompetencji managerskich
    • Praktyczna wiedza z zakresu prawa handlowego, procesów logistycznych i zakupowych
    • Ukierunkowanie na osiąganie wyników i realizację założonych celów, szybkość podejmowania działań oraz decyzji
    • Umiejętność strategicznego myślenia i spojrzenia na całość procesów w organizacji
    • Znajomość jęz. angielskiego ( znajomość jęz. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem )
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych

    Oferujemy:

    • Pełne wyzwań, dynamiczne środowisko pracy
    • Niezbędne narzędzia
    • Stanowisko z szerokim zakresem kompetencji, dające wpływ na dalszy rozwój firmy i umożliwiające rozwój osobisty; możliwość implementacji własnych pomysłów i rozwiązań
    • Pracę w międzynarodowym środowisku

    Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV klikając przycisk aplikowania