Oferta pracy

Dyrektor operacyjny

DimarkO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

ZE WZGLĘDU NA FAKT, ŻE DIMARK ASPIRUJE DO GRONA NAJBARDZIEJ INNOWACYJNYCH FIRM W SWOJEJ BRANŻY NA ŚWIECIE, NIE APLIKUJ JEŚLI NIE MASZ PODOBNYCH AMBICJI.

DYREKTOR OPERACYJNY
Miejsce pracy: Złotkowo (pow. poznański)

OBOWIĄZKI

  • Zarządzanie zasobami i procesami zachodzącymi w ramach struktur organizacyjnych firmy
  • Zarządzanie i kontrola w obszarze łańcucha dostaw oraz odpowiednie planowanie procesów w celu zapewnienia sprawnej realizacji zamówień oraz terminowego i należytego wywiązywania się z zobowiązań wynikających z zawartych umów,
  • Bieżące monitorowanie wszelkich procedur związanych z procesem produkcji, w tym w szczególności procedur mających na celu zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oferowanych przez firmę, optymalizacja procedur;
  • Analiza dokumentacji związanej z działalnością gospodarczą prowadzoną przez firmę, w szczególności dokumentów księgowych oraz osiąganych wyników finansowych,
  • Bieżące monitorowanie i koordynowanie pracy wszystkich działów,
  • Kontrola wysokości kosztów prowadzenia działalności, zarówno stałych jak i zmiennych,
  • Opracowywanie i przedstawianie zarządowi propozycji działań mających na celu optymalizację wszelkich aspektów działalności oraz jej kosztów,
  • Ustalanie celów operacyjnych, zgodnych z przedstawioną przez zarząd wizją sposobu prowadzenia działalności gospodarczej oraz ich realizowania
  • Nadzór nad wdrażaniem systemu ERP
  • Kreowanie polityki personalnej w zakresie kierunków i sposobu rozwoju zawodowego osób zatrudnionych oraz tworzenia nowych stanowisk pracy,
  • Efektywne zarządzanie pracą wykonywaną przez pracowników oraz motywowania ich do osiągania jak najlepszych wyników.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności kierownicze
  • Umiejętności analityczne
  • Zdolności komunikacyjne
  • Znajomość ERP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • BUDOWANIE DOBRYCH RELACJI Z LUDŹMI
  • Myślenie strategiczne
  • Umiejętność podejmowania decyzji

OFERUJEMY

  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ambitnych projektach
  • STAŁY ROZWÓJ WRAZ Z DYNAMICZNĄ EKSPANSJĄ FIRMY
  • Pracę w zespole pasjonatów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV
za pomocą przycisku aplikowania.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzule:
„Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. I. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy