Logo Pracuj.pl

Dyrektor Operacyjny

TGL Poland Sp. z o.o.O firmie

TGL Poland Sp. z o.o.

Wołczyńska 18

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działalnością operacyjną spółki
  • Bieżąca analiza i wdrażanie optymalizacji
  • Kontrola i rozliczanie działań
  • Opracowywanie celów oraz planów rozwojowych podległych działów, zgodnie z przyjętą strategią rozwoju firmy,
  • Koordynacja współpracy między poszczególnymi działami
  • Tworzenie oraz realizacja strategii rozwoju przedsiębiorstwa
  • Wsparcie zarządu w zakresie planowania i realizacji przedsięwzięć biznesowych
  • Usprawnianie, optymalizacja oraz wdrażanie nowych procesów w firmie
  • Rozwój i kształtowanie struktury organizacyjnej
  • Raportowanie wskaźników operacyjnych i finansowych
  • Sporządzanie oraz kontrola budżetów i prognoz finansowych
  • Przygotowanie i odpowiedzialność za realizację polityki finansowej firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min 3-5 lat), poparte sukcesami
  • Wyksztalcenie wyższe
  • Wysokie umiejętności przywódcze, bardzo dobra umiejętność organizacji pracy zespołu, motywowania i szkolenia podległych pracowników
  • Orientacja na sukces oraz determinacja w dążeniu do celu
  • Operatywność i nastawienie na współpracę w zespole oraz budowanie przyjaznego środowiska pracy
  • Samodzielność i umiejętność poszukiwania rozwiązań napotkanych problemów
  • Wysokie umiejętności analityczne pomocne w raportowaniu i realizacji budżetów
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (znajomość j. niemieckiego - mile widziana)
  • Płynność w posługiwaniu się pakietem MS Office
  • wiedza z zakresu planowania i controlingu

To oferujemy

  • możliwość rozwoju na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jeżeli :

  • lubisz prowadzić kilka projektów równolegle
  • sprawnie posługujesz się MS Office – głównie Excel
  • masz odwagę do podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności
  • lubisz pracować w różnorodnym zespole, aby osiągnąć wyznaczone cele
  • posiadasz zdolność do szybkiej adaptacji w nowym otoczeniu oraz możesz się pochwalić bardzo dobrymi umiejętnościami interpersonalnymi
  • działasz z pasją i potrafisz zarażać pozytywnym nastawieniem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jesteśmy firmą działającą w branży artykułów promocyjnych od ponad 15 lat. Zajmujemy się produkcją artykułów promocyjnych, materiałów własnych dostosowanych do potrzeb klienta. Naszej znanej marce Ted Gifted zaufali klienci z całej Europy. Obecnie poszukujemy doświadczonych, proaktywnych i zorientowanych na klienta osób, które swoim doświadczeniem i umiejętnościami wesprą nasz Międzynarodowy Zespół.

Nasza strona to www.tedgifted.com

Dyrektor Operacyjny, Wołczyńska 18, Grunwald, Poznań