Dyrektor Operacyjny - Produkcja

Decora S.A.

Decora S.A.

Ignacego Prądzyńskiego 24A

Środa Wielkopolska

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudniona Osoba będzie odpowiedzialna za współtworzenie strategii oraz nadzorowanie oraz i koordynację procesów produkcyjnych w podległych TRZECH Zakładach Produkcyjnych

  • Kreowanie i realizacja strategii zarządzania procesami produkcyjnymi

  • Planowanie, nadzorowanie oraz rozliczanie zadań działów produkcji oraz utrzymania ruchu

  • Zarządzanie całym obszarem produkcji w Spółce ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji procesów produkcyjnych

  • Kontrola i optymalizacja procesów oraz zdolności produkcyjnych zakładów a także wdrażanie projektów optymalizacyjnych związanych z ciągłym doskonaleniem procesów w zakresie jakości i efektywności kosztowej i operacyjnej

  • Nadzorowanie poziomu realizacji zdefiniowanych KPI

  • Zarządzanie procesem wdrażania nowych produktów i technologii

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników – szczególnie rozwijanie kompetencji zespołu oraz motywowanie.

Nasze wymagania

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Co najmniej 7 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla w firmie produkcyjnej w obszarze zarządzania produkcją.

  • Wysoko rozwinięte kompetencje z zakresu zarządzania kilkusetosobowym zespołem produkcyjnym

  • Umiejętność skutecznego kierowania zespołem i motywowania pracowników

  • Doświadczenie w wykorzystywaniu nowoczesnych metod i narzędzi zarządzania produkcją

  • Zdolności organizacyjne

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne (konkurencyjne) warunki finansowe oraz narzędzia pracy w tym samochód służbowy,

  • atrakcyjny, rozbudowany pakiet benefitów dodatkowych a także bezpłatny parking dla zmotoryzowanych

  • stałe podnoszenie kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego (udział w projektach, targach, szkoleniach i konferencjach),

  • praca w dynamicznym zespole zorientowanym na cel i efekty

  • realny wpływ na biznes i zarządzany obszar

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje