Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Operacyjny

BMETERS POLSKA SP. Z O.O.

  • Psary (pow. trzebnicki)

    Psary (pow. trzebnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie operacyjne działem handlu, usług, marketingu, logistyki oraz technicznym

  • Wsparcie menedżerów działów firmy odpowiedzialnych za produkt, logistykę, sprzedaż, marketing oraz obsługę i administrację

  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych długoterminowych trwałych relacji z partnerami biznesowymi w rynku B2B w zakresie produktów i usług

  • Wdrażanie strategii firmy oraz realizacja celów produktowych oraz sprzedażowych

  • Usprawnianie procesów działających w firmie oraz komunikacji między działami

  • Podnoszenie standardów obsługi klientów

  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych

  • Raportowanie oraz konsultowanie działań z zarządem firmy

  • Zarządzanie budżetem (koszty, marża)

  • Przygotowanie budżetu oraz kontrola jego realizacji

  • Analiza wyniku finansowego oraz wskaźników

  • Optymalizacja procesów operacyjnych oraz kosztów z tym związanych

  • Kontrola i poprawa jakości świadczonych usług oraz wydajności pracy

  • Dbałość o doskonalenie i wdrażanie rozwiązań, podnoszących jakość realizowanych usług

  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań operacyjnych

  • Uczestniczenie w negocjacjach kluczowych kontraktów

  • Wyznaczanie zadań, szkolenie, wspieranie i motywowanie podległego zespołu

  • Kształtowanie polityki sprzedaży na rynku krajowym

  • Pozyskiwanie nowych klientów (głównie B2B); negocjowanie kontraktów z nowymi klientami, warunków współpracy i umów handlowych

  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników firmy

  • Tworzenie planów i strategii sprzedażowej oraz nadzór nad ich realizacją

  • Określanie celów i ustalanie wskaźników pożądanych rezultatów oraz okresowa ocena uzyskanych wyników

  • Odpowiedzialność za budżet oraz wynik na kontraktach realizowanych w Polsce

  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących efektywność procesów zachodzących w Spółce

  • Identyfikacja nowych możliwości biznesowych

  • Umacnianie pozycji spółki na rynku i dalszy jej rozwój

  • Opracowywanie i kontrola planów: rozwoju, inwestycji, budżetu spółki

  • Odpowiedzialność za wynik spółki oraz optymalizacja jej kosztów

  • Budowanie trwałych relacji współpracy wewnątrz i na zewnątrz organizacji

  • Rozwój współpracy z partnerami biznesowymi firmy w rynku dystrybucji hurtowni instalacyjno -sanitarnych i budowlanych, usług dla spółdzielni mieszkaniowych oraz przedsiębiorstw wodociągów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne, techniczne, logistyczne, MBA

  • Rozwinięte kompetencje w zakresie analityki, optymalizacji, zarządzania kosztami i wydatkami

  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu

  • Doskonała komunikacja, sumienność, konsekwentność w działaniu

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zarządzania firmą

  • Umiejętność budżetowania i zarządzania budżetem

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Kreatywność i nastawienie na poszukiwanie nowych możliwości biznesowych

  • Doświadczenie na stanowisku menadżerskim - minimum 5 lat

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Kreatywność i inicjatywa w podejmowaniu działań

  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie.

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w firmie należącej do ścisłej czołówki w swojej branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego, poznania produktów i branży opomiarowania mediów

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z młodym i aktywnym zespołem

  • Świadczenia socjalne (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)

  • Bieżące podnoszenie kwalifikacji, szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Grupa BMETERS od wielu lat obecna jest nie tylko na polskim i włoskim rynku, ale także na wielu innych rynkach zagranicznych. Ponad 25 lat wytrwałej pracy nad nowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego, zostały docenione przez Klientów. Obecnie nasza firma jest jedną z największych międzynarodowych grup o zasięgu globalnym, produkujących urządzenia z zakresu opomiarowania wody i ciepła.

Przewiń do profilu firmy