Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny Regionu Południe

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Szwedzka 12, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

Szwedzka 12

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pionem operacyjnym rejonu,

  • nadzór oraz koordynacja funkcjonowania filii w podległym rejonie,

  • przygotowanie budżetu dla podległych jednostek oraz kontrola jego realizacji,

  • analiza wyniku finansowego oraz wskaźników KPI,

  • optymalizacja procesów operacyjnych oraz kosztów z tym związanych,

  • kontrola i poprawa jakości świadczonych usług oraz wydajności pracy,

  • inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań operacyjnych,

  • uczestniczenie w negocjacjach kluczowych kontraktów,

  • wyznaczanie zadań, szkolenie, wspieranie i motywowanie podległego zespołu,

  • reprezentowanie kierownictwa w stosunku do podwładnych, Klientów i otoczenia.

Nasze wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim,

  • min. 3-letnie doświadczenia w branży TSL,

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub logistycznym,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień finansowych, budżetowych oraz podstaw prawa pracy,

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych oraz pracy w terenie.

  • umiejętności menedżerskie oraz coachingowe,

  • konsekwencja w działaniu i skuteczność w osiąganiu wyznaczonych celów,

  • samodzielność oraz dynamika w działaniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • nagrody świąteczne

  • samochód służbowy

Miejsce pracy:

Skawina k. Krakowa