Oferta pracy

Dyrektor Operacyjny

PRODMAR Sp. z o.oO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Dyrektor
Firma Prodmar Sp. z o.o. działa na polskim rynku nieprzerwanie od ponad 23 lat (wcześniej pod nazwą C/S Polska Sp. z o.o.) i jest ekskluzywnym dystrybutorem firmy C/S Group, z siedzibą w USA. Specjalizujemy się w produkcji systemów zabezpieczenia ścian, drzwi i narożników, profili dylatacyjnych, profesjonalnych wycieraczek systemowych, osłon przeciwsłonecznych, prowadnic do zasłon oraz specjalistycznych powłok malarskich.

Obecnie centrala firmy Prodmar Sp. z o.o. z siedzibą w Kobylance (koło Szczecina)
zatrudni osobę na stanowisko:

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego personelu
  • Samodzielność w działaniu oraz w podejmowaniu decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość programów pakietu MS Office
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Komunikatywność
  • Znajomość j. angielskiego – na poziomie swobodnej komunikacji
  • Praktyka związana z zarządzaniem – mile widziana

Obowiązki:

  • Nadzór nad realizacją strategii spółki we wszystkich obszarach działalności
  • Nadzór nad realizacją planów sprzedaży i terminową realizacją zamówień
  • Nadzór nad płynnością pracy spółki
  • Bieżące raportowanie do zarządu spółki
  • Ścisła współpraca z zarządem spółki we wszystkich podejmowanych działaniach

 Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia przy realizacji planów sprzedaży
  • Wytyczoną ścieżkę kariery umożliwiającą awans
  • Interesującą pracę w młodym, przyjaznym zespole

Atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, zwrot za dojazdy, wyjazdy i eventy rodzinne, dofinansowanie do wakacji – po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wraz z CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy